fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

kolory dla zielonookich

Pewnie już wiesz, że odpowiednią stylówką możesz podkreślić wszystkie atuty swojego ciała. Czy jednak wiedziałeś, że dobrze dobrane kolory koszulki czy bluzy będą w stanie podkręcić Twoją barwę oczu? Dzisiaj polecimy kolory dla zielonookich.

Wielokrotnie wspominaliśmy już o właściwym doborze barw wszystkich elementów stylizacji. Przestrzegaliśmy też przed niektórymi połączeniami kolorystycznymi. Nigdy jednak nie przygotowywaliśmy stylówki pod kolor oczu. Czas to zmienić! Dzisiaj czas na facetów o zielonych tęczówkach i ubraniach, dzięki którym kobiety utopią się w Waszych oczach i nie tylko :).

Kolory dla zielonookich

Może to wydawać się zbyt oczywiste, ale zielony lubi towarzystwo… zielonego. Kolor ten wydobędzie prawdziwą głębię z Twoich oczu. Podobnie zadziała żółć, która dodatkowo podkreśli Twoją tęczówkę. Równie dobrze sprawdzi się fiolet. Idąc tym tropem, przygotowaliśmy specjalną stylówkę, w której każdy facet o zielonych oczach, będzie wyglądał doskonale.

Zagraj w zielone!

Wszystkim zielonookim proponujemy modne joggersy w kolorze militarnej zieleni. By dopełnić klimatu, polecamy wybrać pasujący do nich barwą t-shirt. W przypadku chłodu, zarzuć na barki żółtą bluzę, która dodatkowo podkręci Twoją tęczówkę. Dzięki tym ciuchom, Twoje spojrzenie z pewnością będzie „hipnotajzing” :).

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz