fbpx

Łączenie kolorów ubrań: moda dla zielonookich

kolory dla zielonookich

Pewnie już wiesz, że odpowiednią stylówką możesz podkreślić wszystkie atuty swojego ciała. Czy jednak wiedziałeś, że dobrze dobrane kolory koszulki czy bluzy będą w stanie podkręcić Twoją barwę oczu? Dzisiaj polecimy kolory dla zielonookich.

Wielokrotnie wspominaliśmy już o właściwym doborze barw wszystkich elementów stylizacji. Przestrzegaliśmy też przed niektórymi połączeniami kolorystycznymi. Nigdy jednak nie przygotowywaliśmy stylówki pod kolor oczu. Czas to zmienić! Dzisiaj czas na facetów o zielonych tęczówkach i ubraniach, dzięki którym kobiety utopią się w Waszych oczach i nie tylko :).

Kolory dla zielonookich

Może to wydawać się zbyt oczywiste, ale zielony lubi towarzystwo… zielonego. Kolor ten wydobędzie prawdziwą głębię z Twoich oczu. Podobnie zadziała żółć, która dodatkowo podkreśli Twoją tęczówkę. Równie dobrze sprawdzi się fiolet. Idąc tym tropem, przygotowaliśmy specjalną stylówkę, w której każdy facet o zielonych oczach, będzie wyglądał doskonale.

Zagraj w zielone!

Wszystkim zielonookim proponujemy modne joggersy w kolorze militarnej zieleni. By dopełnić klimatu, polecamy wybrać pasujący do nich barwą t-shirt. W przypadku chłodu, zarzuć na barki żółtą bluzę, która dodatkowo podkręci Twoją tęczówkę. Dzięki tym ciuchom, Twoje spojrzenie z pewnością będzie „hipnotajzing” :).
Sklep OZONEE
 

Zostaw odpowiedź