fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

łapanie pokemonów

Czy wśród Was uchował się choć jeden, którego nie dosięgła gorączka poszukiwań kultowych bohaterów anime? Jeśli jeszcze nie zainstalowałeś na swoim smartfonie aplikacji, a tym samym Twoje Poké Ball’e są puste – nie martw się, wyjaśnimy o co chodzi. Jeśli natomiast zamierzasz dzisiaj szukać Mewtwo, podpowiemy co najlepiej na siebie założyć.

Jeszcze kilka miesięcy temu ciężko było Ci wyrwać kumpli z domu na kosza czy… spacer? Dzisiaj dzięki nowej grze miejskiej Nintendo cały świat oszalał i łapie Pokémony. Nie ma więc co siedzieć w domu, w końcu „gotta catch ‘em all!”

[su_spacer size=”10″]

Pokémon – czy już wszystkie masz?

Jeśli byłeś przez ostatnie tygodnie w śpiączce albo właśnie wróciłeś z wakacji w pustelni w Bieszczadach i nie do końca wiesz o co tyle hałasu, już tłumaczymy (a właściwie zrobi to poniższy filmik z oficjalnego kanału Pokémon). Dlaczego świat stał się jednym wielkim Poké Ball’em? Zobacz sam!

[su_youtube_advanced url=”https://www.youtube.com/watch?v=2sj2iQyBTQs”]

[su_spacer size=”10″]

Być jak Ash Ketchum

No to jak, poczułeś się już zarażony Poké wirusem? Warto dobrze się przygotować do podróży do celu, jakim jest zostanie największym na świecie Mistrzem Pokémonów. Czy można w tej kwestii brać przykład z kogoś innego niż z głównego bohatera serii anime?

Dzisiaj proponujemy więc stylówkę inspirowaną kultowym trenerem Pokémonów: biały t-shirt, który nie będzie Ci ograniczał ruchów, do tego jeansowe joggersy (pamiętacie jeszcze wpis o joggersach) i kurtka bomberka. Do kompletu czerwone sneakersy i opcjonalnie czapka z daszkiem, by wiadomo było, z kogo bierzesz przykład.

[su_spacer size=”10″]

 
[su_spacer size=”10″]

Na koniec mała wskazówka, jak NIE łapać Pokémonów (oczywiście jeśli życie Ci miłe!):

[su_spacer size=”5″]

[su_spacer size=”10″]

… i dowód na to, że niektórzy ludzie biorą chyba tę aplikacje jednak zbyt poważnie:

[su_spacer size=”5″]


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz