fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Znajomi snapują z najlepszych klubów w Rzymie, dzwonią z ciasnych uliczek Barcelony albo zmieniają zdjęcia w tle na zachody słońca na plażach Teneryfy, a Ty zostałeś w swoim mieście na wakacje? Głowa do góry! Ty też możesz świetnie się bawić. Co robić i jak żyć, spędzając lato 2018 w mieście?

Urlop masz już za sobą, albo nie udało ci się nigdzie w tym sezonie wyjechać? Lato w mieście 2018 też może być super! Co można robić latem w mieście?

wyprzedaż do 70%

Imprezy roof party

Imprezy same w sobie są super, ale byłeś kiedyś na imprezie na dachu? Jeśli nie, musisz koniecznie to nadrobić w wakacje! Następna taka okazja będzie dopiero za rok. Niesamowity klimat, widok miasta nocą, muzyka elektroniczna – imprezy typu roof party to gotowy przepis na najlepszą zabawę! Jednym z popularniejszych cyklów imprez jest Roof Party organizowane przez Stay High Agency. Trasa koncertowa rozpoczęła się już w maju, a na wakacyjnej rozkładówce są imprezy m.in. w Warszawie, Krakowie, Płocku i Żorach. Pełną listę znajdziesz tutaj.

Sezon koncertowo-festiwalowy w pełni

Nic chyba nie łączy ludzi bardziej niż muzyka – festiwal jest świetną okazją, żeby poznać nowych ludzi, dobrze się bawić i fajnie spędzić czas. Koniecznie sprawdź trasy koncertowe swoich ulubionych wykonawców, może któryś będzie miał koncert w Twojej okolicy. Jeśli nie, zawsze możesz wybrać się na tripa do innego miasta!

Nadchodzące festiwale, które warto uwzględnić w planach

  • Off Festival: 03-05.08 (Katowice)
  • Festiwal Regałowisko: 10.08 (Bielawa)
  • Rock in Summer: 15.08 (Warszawa)
  • Kraków Live Festiwal: 17-18.08 (Kraków)
  • Sopot Festival: 14-16.08 (Sopot)
  • Summer Fall Festival: 01.09 (Płock)

Kina letnie w plenerze

Latem na potęgę organizowane są kina plenerowe. Jest to świetna okazja, żeby wyjść z domu i wykorzystać wakacyjną pogodę. Leżaczek, piwko i dobry film. Brzmi jak dobry plan? Tego typu imprezy odbywają się we wszystkich większych miastach; począwszy od Warszawy, a skończywszy na Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Katowicach. Kina plenerowe z reguły są bezpłatne, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby któryś z wieczorów spędzić pod chmurką, z dobrym filmem i znajomymi, którzy też zostali w mieście.

Najróżniejsze festiwale, czyli lato w mieście 2018

To właśnie w lecie organizowana jest niezliczona ilość różnych festiwali. Nie mówimy tu tylko o festiwalach muzycznych czy filmowych… Jeśli masz dużo wolnego czasu, warto wpaść także na festiwal tatuaży, festiwal foodtrucków, śniadań, kultury orientalnej czy… pierogów. Możliwości na godne spędzenie wakacji w mieście jest na prawdę sporo!

Zobacz też nasze poradniki, jak ubrać się na imprezę na plaży i jak się opalać, żeby się nie spalić.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz