fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Studniówki zbliżają się wielkimi krokami, więc to już ostatni dzwonek na zaproszenie kogoś wyjątkowego. Jak zaprosić dziewczynę na studniówkę, żeby się nie zbłaźnić? Mamy dla Ciebie kilka istotnych wskazówek.

Jak zaprosić dziewczynę na studniówkę? To wcale nie jest tak trudne, jak Ci się wydaje. Oczywiście nie ma jednej sprawdzonej metody na zaproszenie dziewczyny tak, by nie odmówiła, ale chętnie podpowiemy Ci, jak możesz zwiększyć swoje szanse. Poznaj nasze patenty na skuteczne zaproszenie na studniówkę!

Studniówka już za pasem, a Ty wciąż nie masz partnerki? Czujesz, jak pocą Ci się dłonie, na samą myśl o tym, że miałbyś kogoś zaprosić? Nie martw się, pomożemy Ci ogarnąć ten temat! Zaproszenia studniówkowe zawsze wywołują mały stresik, zwłaszcza gdy zaprasza się kogoś, kto nam się podoba. W takiej sytuacji najważniejszy jest dobry plan działania i odpowiednie podejście do tematu. Jak przygotować zaproszenie na studniówkę dla osoby towarzyszącej?

wyprzedaż do 70%

zaproszenie-studniowkoweStudniówka: zaproszenie na bal maturalny. Jak się do tego przygotować?

Jeśli masz już dziewczynę, to zaproszenie jej na studniówkę nie powinno stanowić większego kłopotu. Twoja wybranka z pewnością Ci nie odmówi, ale warto mimo wszystko zadbać o odpowiednią oprawę. Zabierz ją na spacer lub do kina, kup kwiaty albo czekoladki i wręcz je dziewczynie wraz z zaproszeniem studniówkowym. Takie miłe dodatki na pewno sprawią jej przyjemność.

Dużo większą zagwozdkę stanowi to, jak zaprosić dziewczynę na studniówkę, kiedy jest dla Ciebie tylko koleżanką albo kimś, kto bardzo Ci się podoba. W takiej sytuacji liczy się przede wszystkim dobry plan i wyczucie. Jeśli znasz ją bardzo słabo, postaraj się najpierw nieco do niej zbliżyć i nawiązać luźną koleżeńską znajomość. Otrzymanie zaproszenia od prawie obcego gościa, mogłoby ją trochę wystraszyć i raczej na pewno otrzymałbyś odpowiedź odmowną. Dlatego najpierw zbuduj grunt, daj się jej poznać i zyskaj w jej oczach, a dopiero potem pomyśl o zaproszeniu na studniówkę.

Zaproszenie na studniówkę: jak zrobić to właściwie?

To, jaką otrzymasz odpowiedź na zaproszenie studniówkowe, zależy w dużej mierze od tego, w jaki sposób zadasz pytanie. Będziesz musiał wykazać się dużym taktem i wyczuciem sytuacji. Niezależnie od tego, jak dobrze znasz dziewczynę, nie zapraszaj jej przez SMS-a czy na Facebooku. Takie sprawy załatwia się osobiście.

Przy najbliższej okazji poproś ją o chwilę rozmowy. Możesz zaproponować spacer po szkole albo w najbliższy weekend. Chodzi o to, by stworzyć sytuację sam na sam i nie zadawać pytań przy świadkach, co mogłoby być krępujące dla Was obojga. Kiedy nadejdzie właściwa chwila, zapytaj ją po prostu, czy zechciałaby pójść z Tobą na studniówkę.

Jak NIE zapraszać dziewczyny na studniówkę? Tego nie rób!

Skoro wiesz już, jak zaprosić dziewczynę na studniówkę, pora napisać kilka słów o tym, jak zdecydowanie nie należy tego robić. Czego unikać?

„Nie mam z kimś iść”

Jeśli taki tekst padnie z Twoich ust, możesz być prawie na 100% pewien, że dziewczyna powie „nie”. Niezależnie od tego, jakie relacje łączą Cię z kandydatką na studniówkową partnerkę, nie sugeruj, że jest Twoją ostatnią deską ratunku albo zastępstwem na ostatnią chwilę. Jeżeli już ją zapraszasz, pokaż, że naprawdę zależy Ci na jej towarzystwie.

jak-zaprosic-dziewczyne-na-studniowkePoza na „macho”

Wręczanie zaproszenia na studniówkę dla osoby towarzyszącej to duży stres. Nie próbuj jednak zamaskować go, zgrywając osobę zbyt pewną siebie. Wielu facetów popełnia ten błąd, udając nonszalancję graniczącą z arogancją. Dziewczyny z kilometra wyczuwają fałsz w takim zachowaniu i raczej nie palą się do randek.

„A może jednak?”

Jeśli dziewczyna z jakiegoś powodu odmówiła, weź to na klatę i poszukaj innej kandydatki. Nie próbuj:

  • drążyć,
  • ponawiać zaproszenia,
  • namawiać dziewczyny na siłę.

Chyba nie chcesz wyjść na stalkera, prawda?

Zaproszenie na studniówkę: nie takie straszne, jak je malują!

Zaproszenie dziewczyny na studniówkę nie jest szczególnie skomplikowane. Klucz do sukcesu polega na tym, by trzymać nerwy na wodzy i nie pozwolić, by stres wziął górę. Zachowuj się naturalnie, zadbaj o miłą oprawę i zadaj pytanie w taktowny sposób. Im lepsze wrażenie zrobisz na dziewczynie, tym większą masz szansę na pozytywną odpowiedź!

Poznaj też 6 wskazówek, jak zostać mistrzem small talk!


 

Odpowiedz