fbpx Skip to main content

Studniówki zbliżają się wielkimi krokami, więc to już ostatni dzwonek na zaproszenie kogoś wyjątkowego. Jak zaprosić dziewczynę na studniówkę, żeby się nie zbłaźnić? Mamy dla Ciebie kilka istotnych wskazówek.

wyprzedaż do 70%

Jak zaprosić dziewczynę na studniówkę?

Zapraszając dziewczynę na studniówkę trzeba wykazać się taktem i wyczuciem. Zwłaszcza, jeśli jest to Twoja koleżanka lub dziewczyna, którą znasz tylko z widzenia. Niezależnie od tego, jak dobrze się znacie – nie zapraszaj jej na Facebooku czy przez SMS-a. Takie sprawy załatwia się osobiście, więc przy nadarzającej się okazji po prostu poproś ją o chwilę rozmowy. Następnie zapytaj, czy zechciałaby pójść z Tobą na studniówkę, ale nigdy nie używaj tekstów typu „nie mam z kim iść”. Po czymś takim dziewczyna poczuje się jak marne koło ratunkowe czy zastępstwo na ostatnią chwilę.

Kwiaty czy prezent – studniówkowy savoir vivre

Skoro wiesz już, jak zaprosić dziewczynę na studniówkę, to możemy przejść do kolejnej kwestii. Studniówka to dosyć formalna okazja, wymagająca należytej oprawy i zachowania. Jeśli udało Ci się zaprosić dziewczynę, powinieneś przyjechać po nią do domu, a po zabawie odprowadzić z powrotem pod same drzwi. Nie zaszkodzi też wręczenie małego bukietu kwiatów. Nawet jeśli jest to tylko koleżanka, to podczas balu raczej nie podrywaj innych dziewczyn, tylko poświęcaj uwagę swojej partnerce. Zachowaj klasę!

Przeczytaj też, o czym lepiej nie rozmawiać z dziewczyną na pierwszej randce.


Sklep OZONEE
 
OZONEE

Author OZONEE

More posts by OZONEE

Leave a Reply