fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Choć kobiety coraz odważniej podchodzą do kwestii podrywania facetów, większość flirtów inicjowana jest wciąż przez Panów. Im piękniejsza kobieta, tym oczywiście bardziej trzeba się nagimnastykować podczas próby zdobycia jej. Często mężczyźni decydują się zagadać w trochę bardziej wyszukany sposób i zwykle… kończy się to niepowodzeniem. Przeczytaj, jakie są najgorsze teksty na podryw, jakie słyszą dziewczyny.

Internet obfituje w dziesiątki poradników, w których znajdziemy różne teksty na podryw. Po co w ogóle powstały? Wielu facetów, kiedy widzi oszałamiająco piękną dziewczynę, totalnie nie wie, jak do niej zagadać. W takich sytuacjach ratunkiem okazują się być właśnie gotowe pick-up lines, które można zawsze mieć w zanadrzu. Mają zaciekawić dziewczynę, sprawić, że będzie się śmiała i od razu cieplej na Ciebie spojrzy. Pojawia się tylko pytanie: chłopaki, dlaczego wybieracie te najgorsze teksty na podryw?

Lilly Marchel i jej koszmarne doświadczenia

Zapytaliśmy Lilly Marchel, modelkę, ale przede wszystkim przepiękną i niesamowicie seksowną kobietę, jakie były najgorsze bajery, jakie miała okazję usłyszeć.

Miałam okazję usłyszeć naprawdę mnóstwo różnych beznadziejnych tekstów na podryw. Moje ulubione to: „Czy bolało , kiedy spadłaś z nieba?” , „Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam przejść obok ciebie jeszcze raz?”. Według mnie nie ma nic gorszego jak podryw na cwaniaka który za dużo czasu spędza w Internecie.

Całkowicie zgadzamy się z Lilly, takie teksty są naprawdę słabe i znają je chyba wszyscy, więc nie uda Ci się zrobić dzięki nim wrażenia na dziewczynie.

Czego jeszcze NIE mówić? Najgorsze teksty na podryw

Istnieje cała lista kiepskich tekstów, które większość dziewczyn słyszała już na pewno wielokrotnie. Według nas do najgorszych zaliczają się poniższe:

 1. Dokąd tak kopytkujesz, piękna gazelo?
 2. Czy jesteś przeglądarką Google? Bo masz w sobie wszystko to, czego szukam.
 3. Czy twój tata był złodziejem? Bo chyba ukradł wszystkie gwiazdy i umieścił je w twoich oczach.
 4. Jesteś z kosmosu? Bo masz tyłek nie z tej ziemi!
 5. Masz może mapę? Bo zgubiłem się w twoich oczach.

Panowie, litości! Na takie teksty na pewno nie wyrwiecie żadnej dziewczyny. Nie dość, że praktycznie wszyscy już znają te hasła, to jeszcze jedyne, co możecie dzięki nim osiągnąć, to ośmieszenie się w oczach dziewczyny.

Co w takim razie mówić dziewczynie, żeby zyskać zainteresowanie?

Pierwszą opcją jest zupełnie naturalne zachowanie. Jest to co prawda strasznie trudne i wymaga sporej odwagi, ale dziewczyny naprawdę często nawiązują rozmowę z facetami, którzy podchodzą do nich uśmiechnięci i pewni siebie. Nawet wtedy, kiedy zaczepiają je zwykłym: „Cześć, przepraszam za śmiałość, ale muszę Ci powiedzieć, że naprawdę pięknie wyglądasz. Jestem Marek, a Ty?”.

Jeśli nie masz dość odwagi, przygotuj sobie jakiś inny fajny tekst na podryw – zabawny, ale nie żenujący. Propozycja wprost ze szkoły uwodzenia: „Cześć, mam pytanie. Czy wiesz może, gdzie mogę kupić trutkę na słonie? Zalęgły mi się w kuchni małe słonie i nie wiem, jak się ich pozbyć”. Uśmiech dziewczyny gwarantowany! 😉


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

 • Michał pisze:

  Niestety, wielu facetów zabiera się za uwodzenie kobiet jak pies do jeża. Albo nie okazują swojej wybrance zainteresowania w obawie przed odrzuceniem, albo odwrotnie – stają się nachalni. Według mnie kluczowe jest tutaj wyważenie oraz wzbudzenie w kobiecie odpowiednich emocji.

   
 • Elwira pisze:

  Dobry ten tekst ze słoniami:) bardzo oryginalny.

   

Odpowiedz