fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Mac Miller w Polsce i na świecie jest znany jako jedna z największych gwiazd współczesnego hip-hopu. Choć popularność zawdzięcza oczywiście głównie świetnemu flow, to w świecie mody, a konkretnie streetwearu, raper ma swoje zasłużone miejsce. Jak ubiera się  Mac Miller?

wyprzedaż do 70%

Mac Miller – ikona stylu ulicznego

Raczej nietrudno zgadnąć jaki styl autor Nikes On My Feet preferuje najbardziej. To właśnie w streetwearoowych stylizacjach Mac Miller pokazuje się najczęściej, jeśli nie wyłącznie. Zazwyczaj raper wybiera bluzę oversize lub luźną kurtkę narzuconą na dłuższy t-shirt w połączeniu ze spodniami dresowymi albo jeansami. Buty to z kolei, obowiązkowo, sneakersy, a na głowie Miller najczęściej nosi fullcap lub (modniejszą ostatnimi czasy) bejsbolówkę.

The adventure continues

Post udostępniony przez The Magnificent Mac Miller (@larryfisherman)

Carnival. 8:20 PM. Thank you Tyler.

Post udostępniony przez The Magnificent Mac Miller (@larryfisherman)

Ubierz się jak Mac Miller!

Dzięki naszej stylizacji będziesz mógł poczuć jak prawdziwa gwiazda streetwearu, a.k.a Mac Miller. Wybierz modny t-shirt z napisem w stylu oversize, czyli podstawowy element stylu ulicznego. Do tego załóż luźne spodnie dresowe w ciemnym kolorze, w których będziesz nie tylko czuł wygodę, ale także wyglądał stylowo. Mogą być też jeansy (jak Mac na zdjęciu powyżej). Na wierzch zarzuć bluzę – też z napisem. No i, oczywiście, nie zapomnij o sneakersach albo tenisówkach!

A jeśli chcesz się nauczyć czegoś od rapera z własnego podwórka, to dowiedz się, jak wygląda stylówka Quebo.

SPODNIE-MESKIE-JASNO-NIEBIESKIE-


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz