fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Majówka 2017 - co ubrać i gdzie jechać?

Tegoroczna majówka może trwać wyjątkowo długo, jeśli tylko zdecydujemy się na 3 dni urlopu. Warto z tego skorzystać i pomyśleć o dłuższej wycieczce. O tym, co najlepiej wziąć ze sobą na majówkę przeczytacie w dzisiejszym wpisie.

Majówka 2017 – gdzie jechać?  

Miejsc na majówkowy wypad jest mnóstwo i wiele zależy od naszych preferencji spędzania wolnego czasu. Jeśli chcesz wybrać się na aktywną wycieczkę, to najlepiej zdecyduj się na górski szlak ze znajomymi.

Dla fanów relaksu polecamy wypad nad jezioro lub, jeśli tylko ma się taką możliwość, nad morze. A jeśli masz dodatkową gotówkę, to dlaczego by majówki nie spędzić na prawdziwym tripie po Europie?

Przy okazji sprawdź nasz poprzedni wpis, w którym radzimy, co ubrać na piesze wycieczki.

Co zabrać na majówkę?

Wiadomo, że wiele zależy od warunków pogodowych. Mamy dla Ciebie jednak propozycje ciuchów, które powinny sobie poradzić z większością majowych niespodzianek. Zabierz ze sobą t-shirt z kapturem, który przyda się zarówno w wypadku cieplejszych dni, jak i deszczu.

Do tego wygodne jeansowe joggery i niezawodne niskie trampki. Na koniec, konieczność podczas wypraw wszelkiego rodzaju, czyli bluza z kapturem. Tak zaopatrzony możesz w spokoju cieszyć się wolnym czasem!


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz