fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Dawid Podsiadło powrócił w wielkim stylu. 19 października miała miejsce oficjalna premiera jego nowej, trzeciej już, płyty pod tytułem „Małomiasteczkowy”. Promujący ją singiel natychmiast stał się hitem z ponad 18 milionami wyświetleń na YouTube. Jak zmieniły się brzmienie i stylówka piosenkarza?

wyprzedaż do 70%

Jak to się zaczęło?

25-cio letni artysta, Dawid Podsiadło, jest żywym dowodem na to, że udział w programach typu talent show może się opłacać. Jako jednemu z nielicznych laureatów tego typu konkursów udało się utrzymać na scenie muzycznej i zrobić prawdziwą karierę. Dwa pierwsze albumy Dawida, „Comfort and Happiness” i „Annoyance and Disappointment”, zdobyły już tytuł diamentowej płyty, a nowy małomiasteczkowy krążek zaledwie po tygodniu sprzedaży pokrył się platyną.

Małomiasteczkowy Dawid Podsiadło

Najnowszy studyjny album „Małomiasteczkowy” ukazał się po ponad dwóch latach kompletnej ciszy. Po wydaniu drugiej płyty, a więc u szczytu popularności, artysta zniknął nagle z życia publicznego i całkowicie wycofał się ze sceny. Usunął też konta na Instagramie i Facebooku. Milczenie przerwała dopiero piosenka „Małomiasteczkowy”, która tego lata ukazała się w sieci i natychmiast podbiła serca fanów. Nowa płyta sprzedaje się znakomicie, a bilety na koncert, na warszawskim Torwarze rozeszły się w mgnieniu oka. Promocji krążka towarzyszą także oryginalne wydarzenia, takie jak sprzedaż płyty w kiosku przez samego Dawida czy połączenia małomiasteczkowe z „wróżbitą Dawidem”.

View this post on Instagram

rozmowa międzymiasteczkowa. łączę

A post shared by Dawid Podsiadło (@dylanwishop) on

Stylizacje Dawida Podsiadło

Być może w tym tkwi fenomen Dawida. Serca swoich słuchaczy podbił nie tylko głosem i muzycznymi aranżacjami, ale także nietuzinkową osobowością, przełamywaniem stereotypów i stylem życia. Sposób ubioru wokalisty jest dosyć charakterystyczny, jak dla popularnej gwiazdy. Dawid ubiera się raczej skromnie jego styl jest naturalny, swobodny i nieco nonszalancki. Udowadnia, że nie trzeba szokować strojem, by wzbudzać zainteresowanie. Artysta nosi przede wszystkim casualowe koszule i marynarki. Często łączy je z jasnymi jeansami i tenisówkami. Woli raczej stonowane kolory, ale ostatnio pojawia się także w nieco odważniejszych stylizacjach, na przykład w koszulach w modne printy.

Interesują Cię stylizacje innych gwiazd? Zobacz, jak ubiera się Taco Hemingway.

Chcesz wyglądać jak Dawid Podsiadło?

Dawid Podsiadło to osobowość, która może zainspirować. Jeśli chcesz upodobnić się do ulubionego wokalisty, wybierz T-shirt w ciemnym kolorze lub koszulę z modnym wzorem. Do tego dobierz prostą, casualową marynarkę, spodnie chinosy lub jeansy. Pamiętaj też o tenisówkach – Dawid nosi je najczęściej.

Sukces Dawida Podsiadło opiera się w dużej mierze na jego osobowości i indywidualizmie. Pamiętaj, by do zaproponowanych stylizacji dodać jakiś własny element. Dowiedz się, jak wyrobić swój własny styl i nie zostac xeroboyem.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz