fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Marynarka na jeden guzik? Na jakie okazje się sprawdzi, a kiedy lepiej ją zostawić w domu? Marynarkę tego typu możesz z powodzeniem nosić ją w chłodniejsze, jesienne dni w połączeniu ze stylowym szalikiem i botkami, ale sprawdzi się także w innych okolicznościach. Zobacz, do czego jeszcze pasuje marynarka na jeden guzik.

wyprzedaż do 70%

Marynarka na jeden guzik – a po co to komu?

Marynarka na jeden guzik niezbyt lubi się ze szczególnym rodzajem męskiej postury – jeżeli jesteś szczupłym facetem o wąskich barkach, lepiej nie decyduj się akurat na ten fason. Marynarka na jeden guzik lubi szersze ramiona, które w standardowej marynarce nie będą wyglądać zbyt estetycznie. Guzik w takiej marynarce znajduje się w miejscu naturalnej linii talii. W marynarce z dwoma guzikami, często możemy wyglądać optycznie nieco grubiej. Marynarka na jeden guzik wywodzi się od smokingu i przez to nadal jest uważana za bardziej formalną.

Idealna dla zapominalskich

Standardowe marynarki powinno i tak zapinać się tylko… na jeden, pierwszy guzik. Może więc warto pozbyć się kłopotu i kupić model tylko z jednym? 😉

Sprawdź też: jaką długość krawata powinieneś dobrać do swojej marynarki.

Granatowa marynarka męska
Jasno-niebieska marynarka męska
Ciemno-niebieska marynarka męska

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz