fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Wszyscy wiemy, że polscy kibice są najlepsi, a kibicki najpiękniejsze. Jedną z najseksowniejszych pań na stadionie w Rosji była tegoroczna Miss Mundialu magazynu CKM – Marysia Horbulewicz. Co warto wiedzieć o pięknej nastolatce?

wyprzedaż do 70%

Marysia Horbulewicz, czyli najseksowniejsza kibicka w Polsce

Marysia Horbulewicz to laureatka konkursu magazynu CKM na Miss Mundialu 2018. Choć ma dopiero 19 lat, to tytuł najpiękniejszej kibicki tegorocznych mistrzostw bynajmniej nie był jej pierwszym sukcesem. Nastolatka była także jedną z finalistek konkursu Miss Wielkopolski Nastolatek 2016 oraz Miss Wielkopolski 2017.

Dziś Marysia Horbulewicz wybiera się na studia. Stawia także pierwsze kroki w modelingu i ma już za sobą sesję dla magazynu CKM. Wygląda na to, że kariera stoi przed Marysią otworem.

https://www.instagram.com/p/BkNhf-LF3Gj/?taken-by=marysiahorbulewicz

https://www.instagram.com/p/BjxPW8BFA6m/?taken-by=marysiahorbulewicz

https://www.instagram.com/p/Bifa6Z5l6WY/?taken-by=marysiahorbulewicz

Najpiękniejsze polskie kibicki

Choć biało-czerwoni nie odnieśli sukcesu na mundialu, to i tak cieszyli się ogromnym wsparciem kibiców. Na trybunach królowały zwłaszcza trzy piękne fanki – Marta Barczok, Karolina Emus oraz Agnieszka Boryń. Która z nich zrobiła na Was największe wrażenie?

https://www.instagram.com/p/BkkfNVpA0at/?taken-by=martabarczok.official

https://www.instagram.com/p/Bkatpbal4A0/?taken-by=karolinaemuss

Nie tylko fanki footballu chwalą się swoją urodą. Dowiedz się, co to jest bikini bridge i jak ta moda zawładnęła Instagramem.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz