fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Chłodniejsze dni zbliżają się nieuchronnie. Trzeba się powoli przygotowywać na temperaturę spadającą coraz bliżej zera. Oznacza to oczywiście zaopatrzenie się w ciepłe ciuchy, dzięki którym nie straszne będą nam „uroki” okresu jesienno-zimowego. Jednym z nich jest niewątpliwie męski golf. Tylko czy ten element garderoby ma w ogóle swoje miejsce w modzie męskiej?

Męski golf, czyli od wygody do elegancji

Męski golf jest teraz kojarzony z bardziej eleganckim stylem na chłodne dni, jednak nie zawsze tak było. Kiedyś zastosowanie golfu było przede wszystkim praktyczne. Miał on chronić przed zimnem, raczej w domowym zaciszu, niż przy okazji wyjść na zewnątrz. Dziś znane są nam kombinacje golfa męskiego z marynarką, czy w połączeniu ze skórzaną kurtką, zwłaszcza w stylizacjach smart-causalowych.

Czy warto zainwestować w golf?

Choć większość z nas jest fanami klasycznych bluz i swetrów, to golf również może być dobrą opcją na jesień i zimę. Jest to jednak specyficzny fason, który nie wypada dobrze przy każdym typie sylwetki. Dla przykładu, panom z krótszą szyją golf jest zdecydowanie odradzany. Jeśli cenisz sobie komfort, a zwłaszcza jeśli jesteś fanem stylu smart-casual, to warto zaryzykować i tej zimy postawić właśnie na męski golf .

Męski golf – hit czy kit

Męski golf – hit czy kit

Męski golf – hit czy kit


 

Dołącz do dyskusji Jeden komentarz

Odpowiedz