fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Już 15 marca na ekrany kin wchodzi najnowszy film Władysława Pasikowskiego, czyli „Pitull. Ostatni pies”. Z tej okazji zastanowimy się, co nowy reżyser wniesie do lubianej wśród Polaków serii oraz przeanalizujemy stylówki bohaterów nadchodzącego hitu.

wyprzedaż do 70%

Pitbull nie dla Vegi

 W ubiegłym roku głośnym echem odbiła się rezygnacja Patryka Vegi ze stanowiska reżysera kolejnej części Pitbulla. Vega tą decyzję uargumentował tak:

Wśród fanów serii zawrzało. Pojawiły się głośne głosy krytyki wobec raczkującej, nieznanej jeszcze wtedy odsłony. Fani byli zgodni co do faktu, że bez słynnego reżysera nowa część hitu nie może się udać. Dodatkowo wraz z Vegą z nowej części wycofali się znani z poprzednich odsłon aktorzy, w tym Piotr Stramowski wcielający się w „Majamiego” oraz Tomasz Oświeciński, filmowy „Strachu”.

Powiew świeżości w serii

Sześć miesięcy temu, na swoim oficjalnym profilu Marcin Dorociński potwierdził, że zagra główną rolę w nowym Pitbullu. Film otrzymał tytuł Pitbull. Ostatni pies, a za kamerą stanął legendarny już reżyser, Władysław Pasikowski. Postać ta jest znana wszystkim fanom brutalnego i „brudnego” kina.

Z pod jego ręki wyszły takie hity jak: „Psy”, „Pokłosie” i „Jack Strong”. Motywem przewodnim tych produkcji była wartka akcja, dobrzy aktorzy i legendarne dialogi. Sam Dorociński już kilkakrotnie współpracował z Pasikowskim, a powrót jego postaci w Pitbullu nie jest bezpodstawny. Grał on pierwotnie rolę podkomisarza Sławomira Desperskiego – „Despero” w serialu Patryka Vegi, noszącego nazwę „PitBull”. Do dziś serial ten jest uznawany za najlepszy w dziejach polskiego kina.

Nowa obsada, nowi bohaterowie

Obsadę nowej części zasiliły znane twarze, a wśród nich: Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Marian Dziędziel i Krzysztof Kiersznowski. Krytycznie natomiast odniesiono się do roli Doroty Rabczewskiej – „Dody”, która również znalazła się w tej obsadzie.

To nie koniec zaskoczeń, bowiem w tej części zobaczymy samego Artura Szpilkę, który zagra boksera. Któż by się spodziewał tej decyzji?
Jak finalnie prezentuje się całość? Poniżej zamieszczamy zapowiedź filmu.

Nowe stylówki gwiazd

Wraz ze zmianą postaci lekko zmieniły się ich stylówki. Majamiego zastąpi Despero, który nie będzie fanem obszernych bluz z kapturem. Wybierze on klasyczną koszulę lub podkoszulek, a całą kompozycję zamknie czarną skórzaną kurtką (zobacz naszą stylizację poniżej). Spodnie pozostaną równie klasyczne, co wygodne. Jednym słowem – casual.

Zgodnie z zasadą mafijnej historii, dużo bohaterów pojawi się w bogatych garniturach lub smokingach. To tych części garderoby możemy spodziewać się najczęściej. Dobrym przykładem w tej kategorii będzie elegancja z modnym twistem u Piotra Stramowskiego, o której przeczytacie we wcześniejszym wpisie. Trzeba przyznać, że Piotr prezentuje się wyśmienicie.

A czy Ty wybierasz się do kina na nowego Pitbulla? Jeśli tak, to zerknij okiem na Więźnia Labiryntu, który zabierze Cię w zupełnie inną rzeczywistość. Ciekawa odmiana, w równie ciekawym stylu. Polecamy!

Stylizacja - Pitbull. Ostatni pies
Spodnie jeansowe z przetarciami
Bluza grafitowo-czarna
Kurtka z odpinanym kapturem

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz