fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Choć wydawać by się mogło, że są teraz ważniejsze sprawy, to samotność, zwłaszcza okresie wymuszonej izolacji, potrafi dać się we znaki. Gdzie poznać dziewczynę online? Jak zorganizować pierwszą randkę przez internet? 

Wszyscy siedzimy w domu, wszystkim nam się nudzi, a jeszcze gorzej sprawa się prezentuje, gdy jesteś singlem i nawet nie bardzo masz okazję do kogo się odezwać, przytulić, czy z kim zjeść pizzę. Nawet jeśli spędzasz kwarantannę u rodziców czy ze współlokatorami ze studiów, to pewnie chętnie poznałbyś kogoś atrakcyjnego przez internet. Gdzie szukać partnerek do rozmowy, randkowania, a może czegoś więcej?

wyprzedaż do 70%

Gdzie poznać dziewczynę online? Najpopularniejsze apki

Tinder i Badoo – te dwie aplikacje dają nam największą szansę na poznanie drugiej połówki przez internet. Warto tutaj wspomnieć jeszcze o takich aplikacjach, jak Zaadoptuj Faceta czy Happn. Te apki, choć mniej popularne, również mają grono zaangażowanych użytkowników i użytkowniczek. O aplikacjach do randkowania więcej pisaliśmy przy okazji naszego wpisu walentynkowego. Nie będziemy się tutaj powtarzać, bo lista apek, gdzie faktycznie jest szansa na znalezienie kogoś fajnego, nie jest wcale taka długa.

Z naszych poprzednich artykułów, dowiesz się:

Warto także wspomnieć o opcjach nieco mniej popularnych, jak chociażby platforma Omegle.com, Chatroulette.com czy 6obcy.pl. Przewagą tych serwisów jest fakt, że algorytm danej strony wybiera nam losowego, dostępnego rozmówce i small talk zaczyna się od razu po nawiązaniu połączenia. Nie trzeba też niczego instalować / zakładać konta – rozmowy możemy prowadzić na laptopie, smartfonie, czy tablecie.

striptiz

Niestety na tego typu platformach sporo jest tak zwanych „napalonych chłopów”, którzy bezwstydnie wystawiają na publiczny pokaz swoje „interesy” – dotyczy to szczególnie Omegle i Chatroulette, gdzie mamy możliwość rozmowy głosowej i włączenia kamerki. Oprócz tego typu gagatków zdarza się także sporo botów i oszustów. Pamiętaj, żeby zbyt szybko nie udostępniać swoich danych, czy też prywatnych zdjęć, bo możesz paść ofiarą tak zwanego catfishingu, o którym więcej pisaliśmy w poprzednim artykule.

Tyle ze straszenia. Ja kiedyś na Omegle poznałem piękną brunetkę z Rio i mamy ze sobą kontakt po dziś dzień. Da się? Da. Nawet jeśli nie szukasz miłości, to tego typu platformy mogą być ciekawym sposobem na nudę – poznać tam możemy ludzi z całego świata, przy okazji można też poćwiczyć  język obcy.

Poznałem dziewczynę przez internet i co dalej?

Jeszcze do niedawna sprawa wydawała się dość oczywista. Jeśli dobrze Wam się rozmawiało przez internet, szybko dochodziło do spotkania, a potem nawet może do czegoś więcej. Teraz nie zabierzesz nowo poznanej dziewczyny na kawę, piwo czy do restauracji. Musisz zatem nieco bardziej się kreatywnie wysilić. Poniżej prezentujemy kilka możliwości, w jaki sposób możesz zaimponować niedawno poznanej dziewczynie.

1. Wspólne oglądanie Netflixa

Dzięki aplikacji Netflix Party masz możliwość oglądać filmy wspólnie z nowo poznaną dziewczyną, znajomymi, kolegami, kimkolwiek. Z dziewczyną możecie w trakcie oglądania flirtować, rozmawiać… Choć na pewno taki seans nie zastąpi wspólnego oglądania filmu w kinie, to na pewno jest ciekawą alternatywą na spędzenie pierwszej randki w nietypowy sposób, trochę oczywiście wymuszony przez sytuację.

2. Kwiaty, kolacja…

Jeśli jesteś już na tym etapie znajomości, że znasz jej adres, to możesz zrobić wiele; poczta kwiatowa działa, Uber Eats czy Pyszne też. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zrobił jej tego typu niespodziankę; najpierw kurier przywiezie bukiet czerwonych róż, a chwilę potem dostarczone zostanie pyszne jedzenie. Czego można chcieć więcej?

3. Prezenty do chodzenia po domu

Wygodne spodnie dresowe dla dziewczyny, biżuteria, a może bluza do chodzenia po domu? To oczywiście też opcja dla tych, którzy posiadają adres. Zamiast tylko oglądać seriale – wykaż się odrobiną kreatywności i zadbaj o to, żeby Twoja niedawno poznana w internecie dziewczyna umierała z ciekawości, żeby zobaczyć Cię na żywo!

4. Videorozmowa nie jest zakazana!

Choć wychodzenie z domu jest niewskazane, to do czego służą komunikatory? Messenger, WhatsApp, Skype… Nie musimy tutaj raczej nic więcej dodawać, z tych funkcji umieją korzystać już Twoi rodzice. Kontakt przez telefon, choć zapośredniczony, może być równie fajny, jak ten na żywo. Z czasem rozmowy mogą nabrać na intensywności i… kto wie, co jeszcze się wydarzy?


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz