fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

miss globe

Piękne kobiety, seksowne stroje (przynajmniej większość), pokaz w bikini i piękne kobiety…To już chyba mówiłem … Tak w skrócie można streścić tegoroczną edycję Miss Globe, która odbyła się w Kanadzie 8 października. Była tam też prześliczna Polka – Agnieszka Wasilewska!

Co się działo?

Przez kilkanaście dni Toronto gościło 58 piękności reprezentujących swoje kraje w 42 odsłonie międzynarodowego konkursu piękności Miss Globe. Wśród uczestniczek znalazła się także nasza kandydatka Agnieszka Wasilewska, za którą trzymaliśmy oczywiście kciuki. Zwyciężczynią tegorocznej edycji została jednak reprezentantka Filipin Ann Lorraine Colins (jej zdjęcie wykonane przez Genti Hali na górze), tytuł pierwszej wicemiss przyznano miss Albanii, a na trzecim miejscu podium uplasowała się miss Macedonii.

Jaka jest moja opinia? Spisek roku, największe nieporozumienie w czasie konkursu, afera na miarę Watergate! No bo jak to – nie wygrała Polka?

Nasza i inne kandydatki…

Agnieszka Wasilewska godnie reprezentowała nas w konkursie. Zdobyła już tytuł I Wicemiss Polski 2014, a także tytuł Miss Kujaw i Pomorza. Jeśli chcecie  obejrzeć naszą kandydatkę, odsyłamy do filmu poniżej – oto prezentacja Agi w czasie Miss Globe:

Dla porównania warto także zobaczyć, z kim konkurowała Polka:

Poza bezkonkurencyjną Polką, kilka kandydatek również przykuło moje oko. A Wasze?
Jak widać, są i brunetki, i blondynki, są Skandynawki o śnieżnobiałej skórze, ponętne latynoski, czy Azjatki o zupełnie egzotycznej dla przeciętnego Polaka urodzie – słowem każdy nacieszy oczy 🙂

Wybrać tę najpiękniejszą…

O ile nas facetów zawsze cieszą tego typu konkursy (przez kilkadziesiąt minut paraduje po wybiegu stado pięknych kobiet), o tyle kwestia wyboru najpiękniejszej może budzić ogólne wątpliwości.

Umówmy się – niby każda z kandydatek jest piękna, długonoga, zgrabna i wysoka. I tu się pojawia problem… Osobiście wskazałbym co najmniej kilka, których nigdy w życiu nie podejrzewałbym o zakwalifikowanie się do konkursu piękności. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.

No właśnie: nie wiem, jak w ogóle można je wszystkie ze sobą porównać. Która ma większy biust? Dłuższe nogi? Tak naprawdę każdy wybór będzie po prostu subiektywnym odzwierciedleniem indywidualnych upodobań.

Dodajmy jeszcze, że nad każdą pracuje sztab stylistów, więc trudno nie wyglądać dobrze w takiej sytuacji. Co decyduje o tym, że wygrywa akurat konkretnie jedna dziewczyna? Uroda? Przecież każda jest piękna. Osobowość? Podobno…

Więc co?

Zachęcamy do stworzenia Waszego werdyktu. Jakie zatem są Wasze faworytki?

Źródło zdjęcia głównego: The Miss Globe – Facebook. Autor: zdjęcia: Genti Hali, Lgh Art Photography  


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz