fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

playlisty-na-trening

Muzyka bezsprzecznie ma moc – potrafi dać potężnego kopa, a tym samym motywację do działania. Jakie nuty są najlepsze przy ćwiczeniach? Łapcie naszą treningową playlistę!

Muzyka towarzyszy Ci codziennie? Nie wyobrażasz sobie żadnej przejażdżki samochodem, autobusem, tramwajem czy spaceru bez słuchawek na uszach? Dlaczego więc nie urozmaicić nią sobie także aktywności fizycznej? Odpowiednie tło muzyczne podczas ćwiczeń sprawi, że trening będzie nie tylko dużo przyjemniejszy, ale i bardziej skuteczny. W końcu szybkie rytmy w słuchawkach pozwolą na utrzymanie odpowiedniego tempa ćwiczeń, co jest przecież tak istotne przy jakiejkolwiek aktywności. Muzyka w naturalny sposób poprawia nam nastrój i dodaje pozytywnej energii. Będzie zatem doskonałym motywatorem w chwilach zwątpienia. Zacznijmy jednak od początku. Na pierwszy ogień idzie:

wyprzedaż do 70%

Playlista na Rozgrzewkę: jak pozytywnie nastroić się do treningu?

W tym przypadku warto postawić na muzykę popularną, która natychmiast Cię rozrusza. Szybkie tempo pomoże Ci w skutecznym rozgrzaniu wszystkich grup mięśniowych i pobudzi cały organizm do kolejnych aktywności.

Osobiście na dobry początek chętnie słucham Rudimental 🙂
Jeśli też lubicie – odpalajcie playlistę i zaczynamy trening.

Dla tych co nie przepadają za Rudimental mam inną propozycję 🙂

kawałki, które zmotywują Cię do kolejnych serii i powtórzeń: Właściwy trening:

Playlista dla facetów, którzy nie lubią się poddawać. Kiedy brakuje siły, to te nuty mają za zadanie podnieść Cię na duchu i zmobilizować do dalszego wysiłku. To właśnie dlatego znalazły się wśród nich zarówno popularne i zagrzewające do walki motywy muzyczne, jak i inne energetyzujące kawałki.

Playlista jest naprawdę długa – mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

PLAYLISTA na Rozciąganie i uspokojenie organizmu po wysiłku

Tu najlepiej sprawdzą się utwory, które pomogą Ci się wyluzować i uciszyć organizm po ciężkim treningu. Przy stretchingu najlepiej odrobinę wyhamować, a idealny będzie do tego chillout i delikatna elektronika albo rap. Co wolicie?

Oczywiście bez przesady – nie chcemy przecież zasnąć pod sam koniec treningu 😉

Z tak przygotowaną playlistą, nie ma co marnować czasu, tylko od razu zabrać się za trening.

A Ty masz swoje ulubione  kawałki, które motywują do aktywności fizycznej?
Pochwal się nimi w komentarzu! 🙂
Napisz kilka słów, czemu akurat ten kawałek pozytywnie Cię nastraja.

Z przyjemnością zaktualizuję wpis o Twoje ulubione numery 😀


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz