fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Trendy w modzie powracają jak mityczny feniks z popiołów. W tym roku przygotuj się na szybkie okulary, które swoją nazwę zawdzięczają charakterystycznemu, opływowemu kształtowi oraz popkulturowej historii.

wyprzedaż do 70%

Moda 2018 – powrót legend?

Powrót kultowych oprawek zawdzięczamy ubiegłorocznej kolekcji Vêtements. W czasie pokazu znany projektant zestawił klasyczne, czarne szybkie okulary z różową sukienką. Zainspirował się tym Gosha Rubchinskiy, który wierzył w reinkarnację legendy tworząc kolekcję oprawek rodem z filmu Matrix. Później charakterystyczne okulary często pojawiały się u innych projektantów.

Gwiazdy również zauważyły mocny potencjał w tym trendzie. W szybkich okularach mogliśmy zobaczyć Kendall Jenner, które były idealnym uzupełnieniem oversize’owej kurtki.

Jaka stylówka do szybkich okularów?

Jeśli chcesz zabłysnąć i się wyróżnić, to mamy dla Ciebie idealną propozycję. Wzorując się na guru tych charakterystycznych oprawek, czyli Keanu Reeves z Matrixa, na wierzch polecamy czarną, skórzaną kurtkę. Pod spód ubierz klasyczny podkoszulek, który będzie dobrym rozwiązaniem na cieplejsze dni. Zwieńczeniem całej kompozycji są wzorzyste joggery, jasne trampki i legendarne szybkie okularki.

Moda 2018: szybkie okularki
Borodowy T-shirt
Czarna kurtka
ZIelone joggery

Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji Jeden komentarz

Odpowiedz