fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

xxl fashion with copyspace in a blank label

Kawał z Ciebie chłopa? Chcesz, by inni byli pod duuużym wrażeniem Twojego wyglądu? Dowiedz się, jak powinni ubierać się faceci noszący rozmiar XXL.

My, faceci lubimy mieć wszystko w naj największym rozmiarze. Bo wszystko, co duże robi duże wrażenie.  Kiedy jednak w końcu uda Ci się dostać do jakże elitarnego grona facetów w rozmiarze XXL, okazuje się, że część rzeczy z Twojej szafy przestaje dobrze na Tobie wyglądać. Zatem, otwórz ją i przyjrzyj się, co tam w ogóle masz.

Co wyrzucić z szafy XXL?

Nie dla Ciebie są duże wzory, bojówki, grubaśne swetry, spodnie ¾, golfy czy  kieszenie na brzuchu. Wielu dużych facetów często chodzi w za małych, ale i za dużych ubraniach. W obu przypadkach dobrze to nie wygląda, dlatego… do kosza z nimi.

Co włożyć do szafy XXL?

Skoro pozbyłeś się rzeczy, w których będziesz wyglądać jak Gimli z „Władcy pierścieni”, teraz czas na zakupy. Generalnie, w Twojej szafie powinny znaleźć się rzeczy, które optycznie wydłużą i wyszczuplą sylwetkę. Stawiaj na ubrania o prostych, klasycznych fasonach, unikaj połączenia zbyt wielu kolorów, które mogą zwracać niepotrzebną uwagę na to, czym może nie do końca warto się chwalić.

Najlepiej będziesz wyglądać w koszulach z rozpiętym guzikiem pod szyją, koszulkach polo oraz swetrach i T-shirtach z wycięciem w serek. Dlaczego akurat w nich? We wszystkich pod szyją tworzy się odwrócony trójkąt, który wydłuża szyję. W koszulach mamy dodatkowo jeszcze listwę z guzikami, czyli pionową linię (good!). Dobrym rozwiązaniem jest też dobrze dopasowana marynarka. Jeśli chodzi o spodnie, powinny być zwężane pod kolanem (ale nie mega obcisłe rurki), czyli slim a nie skinny.

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

Odpowiedz