fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Studniówka 2019 już za pasem, a Tobie wciąż brak pomysłu na stylizację? Bez obaw! My podpowiemy Ci, jak ubrać się na studniówkę i co będzie najmodniejsze w tym sezonie.

Warto pamiętać, że studniówka to impreza o dosyć dużym stopniu formalności. Dziś coraz częściej rezygnuje się z typowo balowej otoczki, ale strój tak czy inaczej powinien pozostać elegancki. Co wybrać?

wyprzedaż do 70%

Jak się ubrać na studniówkę?

Większość panów decyduje się na klasyczne rozwiązania, czyli garnitur, koszulę oraz dodatki spełniające wymogi formalności. To dobry wybór, bo dobrze skrojony garnitur przy Ci się także podczas matury, różnego rodzaju uroczystości czy egzaminów na studiach. Garnitury są uniwersalne, nigdy nie wyjdą z mody i wyglądają dobrze na każdej sylwetce.

Najmodniejsze w tym sezonie będą garnitury w kolorze granatu navy blue. To barwa, która prezentuje się rewelacyjnie niezależnie od typu sylwetki, jest elegancka i uniwersalna. Do tego klasyczna biała koszula i eleganckie buty, najlepiej czarne, oraz standardowe dodatki, takie jak krawat, pasek do spodni albo szelki.

O tym, jak dobrać pasek do spodki przeczytaj tutaj.

Studniówka 2019 – zestaw klubowy

Uczniowie coraz częściej rezygnują z tradycyjnych bali na rzecz mniej formalnych imprez klubowych. Mimo wszystko studniówkowa stylizacja powinna spełniać przynajmniej podstawowe wymogi elegancji. Jak ubrać się na taką studniówkę? Klasyczny garnitur możesz zastąpić mniej formalną marynarką, sportową lub w formie blezera. W przypadku klubowej studniówki możesz też pozwolić sobie na koszulę w innym odcieniu, na przykład błękitną, granatową lub bordową. Spodnie też mogą być mniej eleganckie, dobrze sprawdzą się ciemne, dopasowane jeasny lub spodnie typu chino.

Studniówka to ważna okazja, którą będziemy wspominać przez całe życie. Warto więc poświęcić trochę czasu na wybór stroju, tak by wyglądać z klasą i po latach nie czerwienić się ze wstydu.

Stylizacja męska na studniówkę 2019
Jeansowe spodnie
Jasnoniebieska marynarka
Biała koszula z czarnymi i czerwonymi guzikami

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz