fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Słoneczna pogoda sprzyja spędzaniu czasu na polu/dworze… albo po prostu na zewnątrz, szczególnie zaś na plaży. A choć taki wypoczynek powinien być czasem luzu i wygody, to jest kilka aspektów, o których lepiej nie zapominać. Już teraz uchylamy rąbka tajemnicy i zdradzamy, na co zwracają uwagę kobiety na plaży!

Nadmorskie plaże i kąpieliska to teraz miejsca wyjątkowo oblegane. Nie ma się co dziwić, bo upały nieźle dają w kość i każdy szuka okazji do ochłody oraz złapania naturalnej opalenizny. Niestety nie wszyscy potrafią robić to z należytą klasą. Wygoda wygodą, ale pewnych aspektów wizualnych nie warto zaniedbywać, zwłaszcza jeśli w pobliżu są dziewczyny. Czego nie lubią kobiety na plaży i co zrobić, aby ewentualnie zwrócić na sobie (pozytywną) uwagę?

wyprzedaż do 70%

Kobiety na plaży – na co zwracają uwagę?

Nie jest tajemnicą, że dziewczyny na plaży chętnie przypatrują się facetom. Na co szczególnie zwracają uwagę? Jeśli napiszemy, że na męskie ciało, to chyba niespecjalnie Cię zaskoczymy. Owszem, kobiety szczególną uwagę poświęcają wysokim facetom o szczupłej i muskularnej sylwetce. A warto pamiętać, że potrafią być niezwykle skrupulatne w swej ocenie i możesz być pewien, że nic nie umknie ich uwadze. Z pewnością ocenią czy Twoja sylwetka jest proporcjonalnie zbudowana, czy jesteś umięśniony i jak bardzo, czy masz zgrabne pośladki i czy nie jesteś zbyt owłosiony. Zanim dasz wyraz swemu oburzeniu, zastanów się, na co sam zwracasz uwagę na plaży. Chyba wychodzi na to, że kobiety i mężczyźni mimo wszystko nie różnią się aż tak bardzo.

kobiety leżące na plaży

Czego lepiej nie robić przy dziewczynach na plaży?

Zanim wybierzesz się na plażę z zamiarem podrywania pięknych pań, lepiej przemyśl swój outfit. Plażowa garderoba to jedna z tych rzeczy, które kobiety oceniają wyjątkowo krytycznie, więc lepiej wziąć to sobie do serca i kupić porządne kąpielówki. Stare slipki, które kupiłeś jeszcze w gimnazjum, lepiej sobie odpuść. W czymś takim na pewno nie zrobisz dobrego wrażenia, nawet jeśli jesteś przystojny. Czego jeszcze unikać?

Kobiety nie lubią także mężczyzn w kąpielówkach zbyt małych i ciasnych. To nie wygląda dobrze i wcale nie podkreśla Twojej muskulatury. Jeśli masz co do tego wątpliwości, to krytyczne i pełne politowania spojrzenia dziewczyn na plaży szybko wyprowadzą Cię z błędu. Równie śmiesznie z kobiecego punku widzenia wyglądają zbyt długie szorty lub spodenki z wysokim stanem. Jeśli nie chcesz się skompromitować, lepiej nie zakładaj też białych kąpielówek. Pół biedy, dopóki będą suche, ale po kontakcie z wodą, mogą powiedzieć o Tobie kobietom więcej, niż chciałyby wiedzieć.

Kobieta na plaży

Co lubią kobiety w mężczyznach?

Jeśli sądzisz, że dobrze zbudowana klata to gwarancja powodzenia u kobiet, to najwyraźniej niewiele wiesz o tym, co lubią dziewczyny. Owszem, figura atlety może pomóc we wstępnych eliminacjach, ale to zdecydowanie nie wszystko. Co więcej, przesadnie rozwinięta muskulatura nie jest czymś, za czym kobiety przepadają. W zupełności wystarczy im, jeśli jesteś proporcjonalnie zbudowany, nie masz zapadniętej klaty i piwnego brzuszka. Typ, który wygląda, jakby mieszkał na siłowni i jadał wyłącznie odżywki, wygląda w ich oczach po prostu groteskowo.

Kobiety lubią w mężczyznach również pewność siebie. Pociągają je faceci wysocy, bo podświadomie uważają ich za odnoszących sukcesy i cieszących się powodzeniem, choć to akurat obiegowa opinia, którą trudno tak naprawdę faktycznie zweryfikować. Dziewczyny lubią także facetów silnych, mających skoordynowane, nieco beztroskie ruchy. Na plaży na pewno zwrócą uwagę również na to, czy pływasz, surfujesz i jak idzie Ci gra w piłkę. A kiedy już zagadasz, będą oceniać Twoje poczucie humoru, więc upewnij się, że masz przygotowany jakiś dobry motyw do rozpoczęcia rozmowy.

Jeśli marnie oceniasz swoje szansie na poderwanie seksownej dziewczyny na plaży, to wiedz, że na szczęście nie jest to jedynie miejsce, w którym można tego dokonać. Dziś z pomocą przychodzi nam Tinder, a dzięki naszym 5 tipom stworzysz opis, który zwiększy Twoje szanse na randkę. 

Odpowiedz