fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

wino

Jeden z najgorętszych trendów to być fit. Jak dbać o muskuły, to tylko na siłowni, a o serce? Najlepiej lampką czerwonego wina! Co robić, jeśli podczas terapii ucierpią nasze ciuchy?

Istnieje kilka najpopularniejszych sposób na pozbycie się plam z czerwonego wina. Oto te najprostsze i podobno najbardziej skuteczne:

  1. Posól plamę!

Posyp świeżą plamę z wina grubą warstwą soli. Przyprawa skutecznie wchłonie kolorową ciecz. Po wszystkim wypłucz dokładnie materiał.

  1. Białe neutralizuje czerwone

Problemy po czerwonym winie? Leć do sklepu po wino białe bądź szampana! Oczywiście nie namawiamy do pijaństwa, a przedstawiamy kolejną radę na wywabienie plamy. Pokryj ją dokładnie białym winem, a następnie zapierz ciuch.

  1. Woda utleniona nie tylko na skaleczenia

Kolejną metodą jest zwilżenie plamy kilkoma kroplami wody utlenionej i przepłukanie tkaniny. Jeśli jest ona szczególnie delikatna, warto rozcieńczyć wcześniej specyfik zwykłą wodą.

  1. Odpowiedni ubiór – banalnie prosty

Możesz skorzystać z powyższych rad albo wybrać inny, znacznie prostszy sposób. Jak to mówią, przezorny zawsze ubezpieczony – załóż więc bordowy sweter lub koszulę, na której żadnych plam z wina po prostu nie będzie widać! 🙂

Przed Tobą nasza „winna stylizacja”.

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz