fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Wreszcie udało Ci się zaprosić ją na randkę. Oszołomiony swoim sukcesem, nie zastanawiasz się, jak to będzie – i to jest pierwszy błąd! To właśnie pierwsza randka i wrażenie, jakie na niej zrobisz, decydują, czy coś z tego będzie czy nie. Samo kino, kolacja czy nawet kwiaty nie wystarczą. Na jakie tematy rozmawiać z dziewczyną na pierwszej randce?

wyprzedaż do 70%

Jak rozmawiać z dziewczynami?

Na to pytanie próbuje sobie odpowiedzieć chyba każdy facet od początku istnienia świata, więc uniwersalnej rady nie ma. Tak jak mówi popularny kawał: „u kobiet tak znaczy tak i tak znaczy nie, chyba, że tak znaczy może, a może znaczy nie, wtedy nie znaczy też tak…” – to na wszelki wypadek, gdyby powiedziała Ci, że nie, nie jest głodna albo tak, możecie wpaść na imprezę do Twoich kumpli na pierwszej randce.

A teraz na serio. Podczas pierwszej randki warto być spontanicznym i kreatywnym, dobrze jednak przygotować sobie wcześniej kilka tematów. Dzięki temu podtrzymasz rozmowę i świetnie wypadniesz w jej oczach.

Na jakie tematy rozmawiać z dziewczyną – mini poradnik

  • Jeśli uprawiasz jakiś sport, pochwal się tym! Dziewczyny bardzo lubią wysportowanych facetów. Nie nawijaj jednak o tym zbyt długo, jeśli dziewczyna entuzjastycznie nie podłapie tematu.
  • O tym można rozmawiać godzinami, nawet jeśli ma się różne gusty. Odśwież sobie w pamięci swoich ulubionych wykonawców z różnych gatunków muzyki.
  • Niektórym kobietom bardzo podobają się oczytani mężczyźni, więc na wszelki wypadek przypomnij sobie, kto napisał Twoje ulubione książki i o czym one są. Jeśli takich nie masz, znajdź coś w internecie – nie wyjdziesz wtedy na ignoranta i podtrzymasz rozmowę.
  • Swoje pasje i marzenia – chyba najprzyjemniejszy i najbardziej bezpieczny temat. Marzysz o podróży do USA? Miałeś w gimnazjum własną kapelę? A może chcesz zostać trenerem boksu? Powiedz jej o tym!

W trakcie rozmowy szukaj też podobieństw między Wami, wtedy w bardzo naturalny sposób podtrzymasz rozmowę, a ona poczuje, że wiele Was łączy. Nie zapominaj też o dobrych manierach – kto jak kto, ale kobiety wyłapią wszystko.

Bardzo ważny jest także ubiór – zobacz, co założyć na pierwszą randkę.
Jeśli dopiero rozmawiasz z dziewczyną na Tinderze, unikaj tych błędów!


 

Odpowiedz