fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Mundial jest świetną okazją, żeby zaprezentować nie tylko swoje piłkarskie umiejętności, ale także zwrócić uwagę na swoją osobę. Aby wyróżnić się na tle innych zawodników, piłkarze często stawiają na fryzury – raz z lepszym, raz z gorszym efektem. Jakie fryzury piłkarzy zapamiętamy na długo z tegorocznych Mistrzostw Świata?

Piłka nożna już od dawna stała się dochodowym biznesem, a piłkarze idolami, których się naśladuje, zazdrości, wspiera, a czasem… nienawidzi. Kto tym razem wyróżnił się swoją fryzurą na Mundialu?

wyprzedaż do 70%

Robert Lewandowski i błyskawica

Lewy znowu zaskoczył wszystkich Polaków, jednak tym razem zdania są podzielone przez… błyskawicę. W meczach w Senegalem i Kolumbią pojawił się na murawie z błyskawicą z boku głowy. Niestety, Lewy ma Mundialu nie błyszczał i nie miał też okazji z dalszymi eksperymentami na głowie – Polska odpadła już w fazie grupowej.

Neymar z chińską zupką na głowie

Jeszcze na długi czas przed Mundialem plotkowało się o tym, jaką fryzurę zaprezentuje Neymar. Przeszedł on jednak najśmielsze oczekiwania kibiców. Postawił na bardzo jasny blond! Boki oczywiście wygolone, a na górze burza włosów. W internecie szybko pojawiły się memy, przyrównujące nową fryzurę Neymara do ekspresowej zupki chińskiej. No cóż…

Blond w reprezentacji Meksyku

Widać blond stał się bardzo modny podczas Mistrzostw Świata, ponieważ trzech piłkarzy Meksyku – Javier Hernandez, Miguel Layun oraz Carlos Salcedo – zdecydowało się drastyczną zmianę koloru. Panowie chcieli w ten sposób świętować awans do fazy pucharowej. Trzeba przyznać, że dość oryginalny pomysł.

#ad The one thing I will not forget about this 2018 tournament is the love I have for my teammates. I will miss the family atmosphere that our team had, things like dying my hair with my teammates showed the whole world that we were in this together. It’s now your turn to show me what you did to support your team by using #ExpresaTuPasion and #MásDeLoTuyo (extra points if you dyed your hair!). I can’t wait to see some of these posts! Thank you to @ATT for connecting me to my fans and letting show my passion for the game I love. #ad Una de las cosas que no voy a olvidar de la pasada Copa del Mundo es el gran cariño que tengo por mis compañeros de equipo. Voy a extrañar el ambiente familiar que existía entre todos nosotros. El haberme decolorado el pelo fue una muestra al mundo de la unión que teníamos. Ahora es tu turno de mostrarme como apoyaste al equipo utilizando #ExpresaTuPasion y #MásDeLoTuyo (puntos extra a los que tengan el pelo pintado). Tengo muchas ganas de ver esos posts! Gracias a ti @ATT por conectarme con los aficionados y por ayudarme a mostrar mi pasión por el juego que más quiero.

Post udostępniony przez Miguel Layun (@miguel_layun)

Asymetryczny Sergio Ramos

Mundial nie był udany dla Hiszpanów i dla ich kapitana Sergio Ramosa, którzy odpadli w 1/8 finału. Niesymetryczne cięcie kapitana zostało uznane za jedno z najgorszych podczas Mistrzostw Świata i stało się obiektem żartów. Może więc najwyższa pora na zmianę fryzjera?

Nos toca. | It’s our turn. #VamosEspaña 🇪🇸

Post udostępniony przez Sergio Ramos (@sergioramos)

Łysy Olivier Giroud

Jeden z bohaterów tegorocznych Mistrzostw Świata, Olivier Giroud, obiecał, że gdy Francja sięgnie po puchar, to zgoli wszystkie włosy na głowie. Czy słowa dotrzymał? Chyba tak, choć na Instagramie ostatnie zdjęcia dodaje tylko w czapce. Czyżby nowa fryzura nie do końca mu się podobała?

Today. 😎

Post udostępniony przez Olivier Giroud Fanpage (@giroudfamily)

Nie tylko fryzury piłkarzy zmieniały się na przestrzeni lat. Przede wszystkim zmieniała się moda sportowa – zobacz jej ewolucję w ostatnich dekadach.
Zawodnicy prywatnie mają też inne pasje niż piłka nożna – Messi kolekcjonuje egzotyczne samochody, a Grzegorz Krychowiak ma ogromną słabość do modnych ubrań.


 

Odpowiedz