fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Jak co sezon, Pantone Color Intstitute przedstawił kolejną listę kolorów, które będą cieszyć się wyjątkowym powodzeniem wśród miłośników mody. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna jesień nie będzie wcale taka szara i pozbawiona wyrazu.

Kolory na jesień, czyli głębia odcieni

Zestawienie Pantone na wiosnę opiewało w wyraziste, odważne kolory. Wszystko wskazuje na to, że jesień postanowiła nieco przystopować z tym trendem i przytłumić modne odcienie, dodając im za to głębi. Kolory Pantone na jesień nie są może aż tak zaskakujące, jednak równie oryginalne i przyciągające uwagę. Co ciekawe, tej jesieni wyjątkowo brak brązów, są za to żywsze, jaśniejsze odcienie.

Zobacz, jakie są najmodniejsze kolory tej jesieni

Najmodniejsze kolory – co znalazło się na liście Pantone?

Uwagę przyciągają przede wszystkim wcześniej już wspomniane głębokie odcienie, a więc czerwień, burgund, ciemny pomarańcz i granatowy. Żywsze kolory również znalazły tu swoje miejsce – przede wszystkim jest to bardzo jasny róż, zieleń i intensywny niebieski. Znalazły się również przytłumione kolory – zarówno szary, jak i głębszy odcień beżowego. Z tego zestawienia tworzyć można połączenia kolorystyczne, które będą idealnie wpisywać się w jesienną aurę, pozwalając przy tym wyróżnić się z tłumu.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz