fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

najmodniejsze kurtki zimowe

Mroźne dni już trochę nam towarzyszą, ale największe promocje pojawiły się dopiero niedawno.  Zima pobędzie z nami jeszcze chwilę, więc warto zainwestować w kurtkę właśnie teraz, kiedy ceny najbardziej temu sprzyjają. Jakie modele warto kupić na wyprzedaży?

1. Kultowe moro

W czasie sezonu jesienno- zimowego nie raz wspominaliśmy o moro. Nic w tym dziwnego, bo wzór ten powraca rok w rok podczas przymrozków. Oczywiście w modzie nic nie jest pewne, ale można przypuszczać, że jeśli kupisz kurtkę w kolorze moro, to będzie ona modna również w przyszłym sezonie.

2. Pilotka

W tegorocznym okresie jesienno-zimowym wyjątkowo modna stała się tzw. pilotka, czyli legendarna kurtka z kożuszkiem, kiedyś noszona głównie przez pilotów, a dziś obecna w szafie zwykłego cywila. Ten typ kurtki jest mocno ocieplany i sprawdzi się nawet w najchłodniejsze dni, dlatego na wyprzedaży warto szybko po nią sięgnąć.

3. Pikowana kurtka

Pikowana została królem tego sezonu. Trudno się dziwić – pasuje praktycznie do wszystkiego, a jednocześnie jest idealna na chłodniejsze dni. To uniwersalny model, który na każdym wygląda dobrze i będzie najbezpieczniejszym wyborem dla osób nielubiących modowego ryzyka.

4. Parka

Parka jest modelem, który może nie cieszy się największą popularnością wśród wymienionych, ale również na niego warto zwrócić uwagę. Dłuższa kurtka z kapturem i dodatkowym ściągnięciem to z pewnością ciuch „wart zachodu”, zwłaszcza w zimowym czasie.

Wiesz już jaką kurtkę wybierzesz dla siebie? W takim razie pozostaje nam tylko życzyć udanych zakupów! 🙂

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

Odpowiedz