fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Dzień Kobiet 2019 zbliża się w zastraszającym tempie. Znowu kupisz czekoladki i kwiatka, znowu pójdziecie do kina czy na romantyczną kolację, których zjedliście już kilkadziesiąt? Od czasu do czasu warto pozytywnie zaskoczyć drugą połówkę! We wpisie prezentujemy nietypowe pomysły na spędzenie Dnia Kobiet.

wyprzedaż do 70%

A jeżeli będzie chciała pójść do Muzeum Lotnictwa?

Może tak naprawdę Twoja dziewczyna uwielbia muzea, a Ty nawet nie miałeś o tym pojęcia? Muzeum Plakatu, Muzeum Neonów, a może Muzeum Polskiej Wódki? Nawet jeśli w muzeum byłeś ostatnim razem w liceum, to warto się przełamać i zaskoczyć pozytywnie swoją dziewczynę. Oczywiście – wybór muzeum powinien korespondować z jej zainteresowaniami, a jak powszechnie wiadomo, w naszym pięknym kraju wódkę lubią wszyscy.

Para w galerii sztuki

Billboard – opcja dla tych, którym nie brakuje pieniędzy

Twoja dziewczyna codziennie jeździ do pracy / uczelnię tą samą trasą? Obok bloku, w którym mieszkacie / mieszka, znajdują się banery reklamowe? Jeśli kochasz ją tak bardzo, jak twierdzisz i masz rezerwę budżetową – zamów dla niej prywatne życzenia w przestrzeni miejskiej. Tego na pewno się nie będzie spodziewać i raczej masz jak w banku, że Twój gest zostanie doceniony.

Pusty biały bilboard

Spontanicznie zaplanowana kolacja, za którą nie zapłacisz

Jesteście już w związku kilka lat, a Twojej dziewczynie zdarza się narzekać, że do Waszego życia wkradła się rutyna? Nie ignoruj takich sygnałów, bo niedługo będziesz musiał sobie znaleźć nową partnerkę. Dogadaj się wcześniej z restauracją, daj pod zastaw bezpieczną kwotę i gotowe. Możecie spokojnie zwiać z restauracji, rozliczysz się później. Nie wiedzieć dlaczego, podobno jest to jedna z fantazji i to nie tylko damskich. Pora ją zatem w końcu zrealizować, ale prawa lepiej nie łam.

Rachunek za kolację

Prawdziwy hardkor, czyli wspólne zakupy

Zaproponuj sam z siebie, że pójdziecie do galerii handlowej i spędzicie tam tyle czasu ile ONA będzie chciała. Prawie każda kobieta doceni takie poświęcenie, choć nie ma co też przesadnie generalizować. Niektórzy wolą zakupy w internecie niż w zatłoczonym centrum handlowym. Niemniej jednak jest to opcja, którą warto rozważyć.

Para podczas zakupów

Bilety last minute

Po prostu kup najtańsze z możliwych bilety, zapakuj bagaż podręczny i voila! Dzień Kobiet 2019 wypada w piątek, więc jest to doskonała okazja, żeby wyskoczyć gdzieś na weekend bez większych zobowiązań i jakiegoś przesadnego planowania. Raz się żyje!
Tyle od nas. A Wy jakie macie pomysły na nietypowe spędzenie z drugą połówką tego wyjątkowego dnia?

Para na wycieczce last minute

Jeśli jesteś jednak tradycjonalistą, sprawdź, co możesz kupić dziewczynie na Dzień Kobiet.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz