fbpx

Dzień Kobiet 2019 zbliża się w zastraszającym tempie. Znowu kupisz czekoladki i kwiatka, znowu pójdziecie do kina czy na romantyczną kolację, których zjedliście już kilkadziesiąt? Od czasu do czasu warto pozytywnie zaskoczyć drugą połówkę! We wpisie prezentujemy nietypowe pomysły na spędzenie Dnia Kobiet.

A jeżeli będzie chciała pójść do Muzeum Lotnictwa?

Może tak naprawdę Twoja dziewczyna uwielbia muzea, a Ty nawet nie miałeś o tym pojęcia? Muzeum Plakatu, Muzeum Neonów, a może Muzeum Polskiej Wódki? Nawet jeśli w muzeum byłeś ostatnim razem w liceum, to warto się przełamać i zaskoczyć pozytywnie swoją dziewczynę. Oczywiście – wybór muzeum powinien korespondować z jej zainteresowaniami, a jak powszechnie wiadomo, w naszym pięknym kraju wódkę lubią wszyscy.

Para w galerii sztuki

Billboard – opcja dla tych, którym nie brakuje pieniędzy

Twoja dziewczyna codziennie jeździ do pracy / uczelnię tą samą trasą? Obok bloku, w którym mieszkacie / mieszka, znajdują się banery reklamowe? Jeśli kochasz ją tak bardzo, jak twierdzisz i masz rezerwę budżetową – zamów dla niej prywatne życzenia w przestrzeni miejskiej. Tego na pewno się nie będzie spodziewać i raczej masz jak w banku, że Twój gest zostanie doceniony.

Pusty biały bilboard

Spontanicznie zaplanowana kolacja, za którą nie zapłacisz

Jesteście już w związku kilka lat, a Twojej dziewczynie zdarza się narzekać, że do Waszego życia wkradła się rutyna? Nie ignoruj takich sygnałów, bo niedługo będziesz musiał sobie znaleźć nową partnerkę. Dogadaj się wcześniej z restauracją, daj pod zastaw bezpieczną kwotę i gotowe. Możecie spokojnie zwiać z restauracji, rozliczysz się później. Nie wiedzieć dlaczego, podobno jest to jedna z fantazji i to nie tylko damskich. Pora ją zatem w końcu zrealizować, ale prawa lepiej nie łam.

Rachunek za kolację

Prawdziwy hardkor, czyli wspólne zakupy

Zaproponuj sam z siebie, że pójdziecie do galerii handlowej i spędzicie tam tyle czasu ile ONA będzie chciała. Prawie każda kobieta doceni takie poświęcenie, choć nie ma co też przesadnie generalizować. Niektórzy wolą zakupy w internecie niż w zatłoczonym centrum handlowym. Niemniej jednak jest to opcja, którą warto rozważyć.

Para podczas zakupów

Bilety last minute

Po prostu kup najtańsze z możliwych bilety, zapakuj bagaż podręczny i voila! Dzień Kobiet 2019 wypada w piątek, więc jest to doskonała okazja, żeby wyskoczyć gdzieś na weekend bez większych zobowiązań i jakiegoś przesadnego planowania. Raz się żyje!
Tyle od nas. A Wy jakie macie pomysły na nietypowe spędzenie z drugą połówką tego wyjątkowego dnia?

Para na wycieczce last minute

Jeśli jesteś jednak tradycjonalistą, sprawdź, co możesz kupić dziewczynie na Dzień Kobiet.

Sklep OZONEE
 

Zostaw odpowiedź