fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Adrian-Anzorge-w-ubraniach-Ozonee

W zimową scenerię na stałe wpisała się już lekka, ciepła kurtka. Ciekawi jakie inne rozwiązania przewidzieliśmy dla Was na te mroźne miesiące?

Zima to okres wymagający. Nie wystarczy już połączyć odpowiednie kolory i wzory, by cieszyć się dobrą stylówką. Przed Wami dodatkowe zadania, w postaci: co ubrać, by nie zamienić się w sopel lodu i jakie okrycie wierzchnie wybrać, by nie zaprzepaścić tak starannie dobranego spodu.

  1. Ma być ciepło!

To chyba najważniejsza rola kurtki. Na nic zda się modny materiał, Twój ulubiony kolor i wszystko inne, jeśli odpowiednio Cię nie ogrzeje. Do najcieplejszych z pewnością należą „puchówki”. Równie ciepłe będą również parki podszyte (i obszyte) sztucznym futerkiem – „misiek” przy kapturze ochroni Cię nawet przed arktycznym wiatrem.

  1. Odpowiednio do sytuacji

Wełniany płaszcz zarzucony na dres nie jest najlepszym rozwiązaniem. Podobnie puchówka w moro w połączeniu z garniturem. Pamiętaj by to, co na górze pasowało do tego, co na dole. Na mniej oficjalne wypady śmiało stawiaj na kurtki puchowe czy parki w kolorach ziemi. Przy bardziej formalnych stylizacjach świetnie sprawdzą się kurtki pikowane. Tego jak i z czym ją nosić, dowiecie się z wcześniejszego wpisu o kurtkach pikowanych.

  1. … i do sylwetki

Wszystkim narzekających na zbyt mocno rozwinięte mięśnie piwne polecamy kurtki z aplikacjami i dodatkami w jej górnej części – pagony, kieszenie, kołnierzyki, czyli wszystko co odciągnie uwagę od kłopotliwych dolnych rejonów. Jeśli jesteś w przeciwnej sytuacji i chciałbyś sobie dodać kilogramów, postaw na zimowe kurtki z poziomymi przeszyciami.

To jak, gotowi na największe mrozy?

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz