fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Sytuacja ma się tak: sobotni lub niedzielny poranek, tj. godzina 12. Dostajesz wiadomość na Messengerze: Twoja dziewczyna wpadnie do Ciebie za 10 minut. Stęskniła się za Tobą. Myślisz: „ok, ale czemu nie dała znać wcześniej?!”

Tego typu sytuacje mają to do siebie, że nie możesz ich przewidzieć. Co prawda, przezorny zawsze ubezpieczony, więc możesz na wszelki wypadek zawsze mieć mieszkanie posprzątane na błysk, rezygnować z piątkowych wieczorów z kumplami i regularnie usuwać historię w przeglądarkach. Jak to w życiu bywa, łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić. Jeśli więc po odczytaniu wiadomości od dziewczyny nie wiesz w co włożyć ręce, podpowiadamy.

O czym pamiętać PRZED PRZYJŚCIEM TWOJEJ DZIEWCZYNY?

  • Skoro jesteśmy już przy komputerze, właśnie od niego rozpocznij porządki. Warto zamknąć wszystkie ryzykowne okna i zakończyć konwersacje z kumplami.
  • Zgarnięcie (przynajmniej z pola widzenia) magazynów tylko dla facetów, skarpetek, bokserek i całej reszty ciuchów z ostatniego tygodnia.
  • Umycie (bądź chociaż wyniesienie do kuchni) brudnych naczyń i dziesiątek opakowań po pizzy i „chińczyku”.
  • Ogarnięcie kuwety, klatki i misek kota, chomika czy innego domowego zwierza. Dosłownie oczyszczając domową atmosferę zaplusujesz nie tylko u zwierzaka, ale i swojej kobiety.
  • Na koniec warto zadbać o siebie. Tu najlepiej sprawdzi się szybki prysznic i spryskanie perfumami, których aromat dodatkowo odświeży mieszkanie.

Stylówka gotowa w 5 minut

Jeśli wszystko na liście odhaczone, pozostało znaleźć na szybko czyste ciuchy w szafie. Dobrym rozwiązaniem będą joggersy i czarny t-shirt z oryginalnym nadrukiem. Niby nic wymagającego, a jednak efekt końcowy bardzo zadowalający.


Warto pamiętać, że mimo wszystko każdy facet, a zwłaszcza ten w związku, powinien dbać o siebie na bieżąco. W przeciwnym razie nad jego głową mogą zebrać się naprawdę czarne chmury. Ciekaw szczegółów? Koniecznie zajrzyj do naszego wcześniejszego artykułu.

Źródło zdjęcia głównego: Flickr.com, Wonderlane. Licencja: CC BY 2.0


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz