fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

w co się ubrać na spacer

Lato sprzyja romantycznym, nocnym spacerom, zwłaszcza, gdy dopisuje nam typowa, wakacyjna pogoda. Jednak nawet, kiedy w ciągu dnia temperatury są niemal tropikalne, to w nocy sprawa może wyglądać nieco inaczej. W co się ubrać na spacer z dziewczyną, by wyglądać porządnie, ale też czuć się komfortowo?

Nocny spacer – gdzie się wybrać?

Nocny spacer może być bardzo romantyczną randką, jeśli tylko odpowiednio wybierzemy scenerię. Dobrze sprawdzi się pobliski park, choć w wielu lokalizacjach z nocnym bezpieczeństwem może być różnie. Najlepiej wybrać miejsce, gdzie panuje cisza i spokój i można w spokoju popatrzeć na gwiazdy. Jeśli zaś mieszkasz w większej miejscowości, to warto wybrać się do centrum i poznać nocny, miastowy klimat.

W co się ubrać na spacer pod gwiazdami?

Kiedy decydujesz się na nocny spacer, przygotuj się na to, że możesz trochę zmarznąć. My postawiliśmy na klasyczną, casualową stylizację – dłuższe jeansy w jaśniejszym kolorze, biały, dopasowany t-shirt oraz czarne sneakersy. Do tego lekka bluza, którą w razie spadku temperatury możesz założyć sam lub w romantycznym geście zaoferować dziewczynie. 🙂

Przeczytaj też, dlaczego facet w związku powinien o siebie dbać.

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz