fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

koszulka patriotyczna

Coraz częściej nie odzież sygnowaną nazwiskiem zagranicznego projektanta, a polską flagą czy orzełkiem – właśnie to się teraz nosi!

Tak zwana moda patriotyczna wychodzi na ulice. Od teraz nie musisz być sportowcem, by nosić na koszulce orzełka czy polską flagę. Specjalnie dla Ciebie stylizacja nowoczesnego patrioty.

Orzełek dla znawcy mody

Moda patriotyczna ma korzenie w akcesoriach i gadżetach kibicowskich. Od niedawna jednak wcale nie musisz iść na mecz, by swoim strojem manifestować pochodzenie. W codziennej modzie do tej pory chodziło o krój czy specyficzny design. Dzisiaj pierwsze skrzypce gra komunikat, który chce przekazać światu osoba nosząca daną odzież. Tak jest właśnie w przypadku tzw. patriotycznej odzieży.

Kto Ty jesteś? Polak mały

Jesteś fanem takiej mody? Podoba Ci się ten pomysł? Czas to wyrazić! Wzorem naszego modela postaw na t-shirt z najnowszej kolekcji. Co powiesz na białą koszulkę z motywem polskiego orła? By zachować minimalistyczny charakter stylówki polecamy połączyć ją z czarnymi spodniami i oryginalną bluzą z kapturem. Do tego najmodniejsze wysokie białe sneakersy. I co powiesz na taką odsłonę mody? 🙂

Skoro już jesteśmy w temacie orłów, polecamy też inne stylizacje w podobnym klimacie.




Sklep OZONEE
 

Odpowiedz