fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Szykujesz się na pierwszą randkę, ale nie wiesz, o co wcześniej zapytać swoją wybrankę, by dobrze ją poznać? Jakie pytania zapewnią rozwinięcie tematu? Przygotowaliśmy dla Ciebie małą ściągawkę!

Kiedy myślisz o pierwszej randce z dziewczyną, która wpadła Ci w oko, wzdrygasz się lub uśmiechasz? Pierwsze randki potrafią wywołać skrajne emocje – od strachu po ekscytację. Nic więc dziwnego, że podczas nich dochodzi do niezręcznych momentów. Aby ich uniknąć, warto wcześniej dowiedzieć się czegoś o sobie.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że tematów takich jak religia czy polityka najlepiej unikać, jeśli zależy nam na tym, aby pierwsza randka w ogóle się odbyła. Jak zatem upewnić się, że rozmowa przebiega dobrze? O co zapytać dziewczynę, aby zweryfikować, czy nadajecie na tych samych falach, jednocześnie nie dotykając „delikatnych” tematów?

pierwsza-randka-pytania-do-dziewczyny

wyprzedaż do 70%

Ciekawe pytania do dziewczyny na pierwszą randkę

Chcesz „wybadać grunt” przed pierwszą randką? Jeśli tak, z pewnością zastanawiasz się, o co zapytać dziewczynę i jakie pytania będą na miejscu? Sporządzona przez nas lista z pewnością Ci pomoże!

1. Co sprawia, że ​​jesteś wyjątkowa?

Może to być oczywiste, ale najłatwiejszym sposobem na nawiązanie z kimś kontaktu jest skłonienie go do mówienia o sobie. Zapytaj swoją wybrankę o hobby, zainteresowania, sposób spędzania wolnego czasu. Może lubi zajęcia takie jak sport, taniec, wspinaczkę górską, a może jest domatorką i woli czytać lub malować? Może znajdziesz się coś, co oboje lubicie robić, a jeśli rozmowa pójdzie dobrze, wspólne zainteresowanie przekujecie w pomysł na pierwszą randkę.

2. Znasz jakieś dobre dowcipy?

Ciekawe pytania do dziewczyny to te pozwalające poznać jej poczucie humoru. Zapytaj swoją wybrankę o najlepszy żart, jaki ostatnio usłyszała. Wspólne śmianie się z głupiego „dowcipu o wujku” to sposób na przełamanie pierwszych lodów i poczucie się bardziej komfortowo przed spotkaniem. Oczywiście może się zdarzyć tak, że Twoje poczucie humoru będzie inne od wybranki, przez co nie zrozumiesz jej żartu lub co gorsza – wywoła on w Tobie zniesmaczenie.

3. Jaka jest najbardziej wstydliwa rzecz, która ci się przydarzyła, a o której wolałabyś zapomnieć?

Zadając to pytanie, sprawdzisz, czy Twoja wybranka ma dystans do siebie i czuje się komfortowo, dzieląc się niektórymi z najbardziej pamiętnych, żenujących chwil. Mówienie o niezręcznych momentach pokazuje pokorę, wrażliwość, ale także poczucie humoru (warto zadać to pytania zaraz po poprzednim, aby w 100% zweryfikować waszą kompatybilność w kontekście poczucia humoru).

4. Jakie jest twoje ulubione miejsce na ziemi?

Pytanie do dziewczyny dotyczące jej ulubionego miejsca na wakacje czy sekretnego miejsca, w którym może się zrelaksować, odprężyć i uciec od świata, da Ci wgląd w jej naturę i pozwoli zobaczyć, w jakim otoczeniu czuje się najlepiej. Być może lubicie odwiedzać te same miejsca i planujecie wakacje w tych samych krajach? Jeśli tak, uczyńcie z tego grunt pod pierwszą randkę lub kolejne spotkania!

5. Które osoby w Twoim życiu uważasz za wyjątkowe?

Poproś dziewczynę, aby opowiedziała o swoim rodzeństwie, najlepszych przyjaciołach, rodzicach, dziadkach, a nawet ich zwierzakach. Zwróć uwagę na to, w jaki sposób dziewczyna opowiada o innych ludziach. Zadając pytania dotyczące najbliższych osób, dowiesz się, które z nich miały największy wpływ na życie Twojej wybranki i pomogły ukształtować osobę, jaką jest dzisiaj.

ciekawe-pytania-do-dziewczynyPierwsza randka: o tym pamiętaj

Powyższe pytania do dziewczyny zdecydowanie powinny pomóc Ci w przełamaniu lodów przed pierwszą randką. Jeśli jednak chcesz lepiej poznać wybrankę, nie każ jej opowiadać wyłącznie o sobie – mogłoby to przypominać przesłuchanie. Najlepiej jest zachować proporcje 50:50.

Pamiętaj też, że w wielu przypadkach druga strona może zadać Ci dokładnie takie same pytania, dlatego dobrze zastanów się nad odpowiedziami, aby dziewczyna nie zraziła się do Ciebie jeszcze przed pierwszym spotkaniem.

Nie masz doświadczenia w umawianiu się z dziewczynami, a właśnie któraś wpadła Ci w oko? Sprawdź, jak zaprosić dziewczynę na randkę!

Przeczytaj również nasz tekst pt. Podryw w stylu daygame/nightgame – na czym polega?


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji Jeden komentarz

Odpowiedz