fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Poznałeś fajną dziewczynę? Świetnie! Jeżeli Ci się podoba, musisz uważać na to co mówisz, szczególnie na samym początku waszej znajomości. Dowiedz się, o czym rozmawiać z dziewczyną, a czego lepiej unikać.

wyprzedaż do 70%

O czym rozmawiać z dziewczyną?

Wiele facetów nawet nie zdaje sobie sprawy, że rozmowa z nowo poznaną dziewczyną może być luzacka, a nie krępująca i pełna niezręcznej ciszy. Wystarczy, że nie będziesz się za bardzo spinał. Potraktuj dziewczynę, jak dobrego kolegę, z którym może niekoniecznie porozmawiasz o wszystkim, ale z którym z pewnością dobrze się dogadujesz. O czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

Czego nie mówić?

1. „Na zdjęciu byłaś ładniejsza”

Serio, spotykasz dziewczynę pierwszy raz i tak do niej mówisz? Wiadomo, że nawet jeśli to prawda, to nie możesz jej powiedzieć tego wprost. Zdjęcia często przekłamują rzeczywistość, więc nie zwracaj na nie aż takiej uwagi.

2. „Ładna ta Twoja koleżanka…”

Takie słowa, usłyszane przez nowo poznaną dziewczynę, mogą być oznaką, że nie jesteś nią zainteresowany… i trochę nie ogarniasz rzeczywistości. Nawet jeśli według Ciebie to żart, to lepiej zachowaj go dla siebie, szczególnie na pierwszych randkach.

3. „Jesteś na coś chora?”

Jeżeli dziewczynie coś dolega i faktycznie będzie chciała się tym podzielić już na początku znajomości – sama to powie. Ty nie powinieneś o to pytać. Może być to dla niej wstydliwe i krępujące.

4. „Z iloma facetami spałaś?”

To bardzo niestosowne pytanie. Na takie intymne zwierzenia przyjdzie pora, ale później. Dziewczyna powinna Ci zaufać i być Twoją kumpelką (nawet jeśli dążysz do związku lub już w nim jesteś). Wtedy, tak jak z dobrym znajomym, możecie pogadać o takich sprawach przy piwie.

5. „Ile zarabiasz?”

Ogólnie rzecz ujmując – takie pytania są nie na miejscu. Owszem, jeśli jesteście w poważniejszym związku i nie macie przed sobą tajemnic – możesz w końcu o to zapytać. Jednak , kiedy jest to wasza pierwsza rozmowa – dziewczyna pomyśli, że szukasz utrzymanki lub po prostu jesteś materialistą.

6. „Zerwała ze mną dziewczyna, ale powiedziała, że nadal możemy być rodzeństwem”

Pierwsza rozmowa to nie czas na takie żarty. Nie wiesz czy dziewczyna nie poczuje się oburzona i urażona. Jeśli poznasz ją bardziej i dowiesz się jakie ma poczucie humoru, wtedy możesz rzucać odpowiednimi kawałami.

7. „Czy bolało, jak spadłaś z nieba?”

To najgorszy sposób, aby poderwać dziewczynę. Takimi tekstami możesz się tylko ośmieszyć. Unikaj tanich komplementów rodem z najgorszych oper mydlanych. One działają tylko na filmach!

Kiedy już wiesz, co powinieneś zrobić, a czego nie – pora znaleźć dziewczynę. W tym celu możesz użyć niezawodnych aplikacji randkowych. Powodzenia!


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz