fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Young couple is spending time with their friend

Już po egzaminach? Bez względu na to jak Ci poszło (wierzę, że poszło wspaniale!), należy Ci się odpoczynek. Czas na weekend, wakacje i po prostu wielką wyluzkę.

Wiadomo, po dużych emocjach i stresie, niezbędny jest odpowiedni odpoczynek i odreagowanie. Bez względu na to czy ostatnie dni maja spędziłeś na sali egzaminacyjnej i pisałeś – jak to mówią – najważniejszy test w swoim życiu, czy może przygotowywałeś się do letniej sesji bądź wkuwałeś do klasówki z matmy, należy Ci się zasłużony relaks, więc wrzuć na luz.

wyprzedaż do 70%

Załóż śmieszny T-shirt

Jeśli jesteś tegorocznym maturzystą, przed Tobą najdłuższe wakacje w życiu. Jeśli nawet nie, zawsze pozostaje wizja weekendu.  Jedyne co musisz więc zrobić, to włożyć kolorowy t-shirt ze śmiesznym napisem i ruszać w miasto.

Od siebie proponujemy białą koszulkę z pozytywnym printem, marmurkowe joggersy (sprany jeans to prawdziwy hit tego sezonu!) i sneakersy w oryginalnym i rzucającym się w oczy kolorze. Daję słowo, że tak ubrany zapomnisz o wszystkich egzaminach, obowiązkach i innych przykrościach.

 

Odpowiedz