fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Leonadro DiCaprio, Brad Pitt i barwne Hollywood w erze hipisów – czy można chcieć czegoś więcej? Nowa produkcja Tarantino wzbudza wiele emocji, a fani kontrowersyjnego reżysera już zacierają ręce. Czy rzeczywiście zanosi się na wielkie widowisko?

Zwiastun filmu „Once Upon a Time in Hollywood” rozgrzał internet do czerwoności, a w mediach rozgorzały gorące dyskusje na temat fabuły i obsady filmu. Brad Pitt i Leonadro DiCaprio po raz pierwszy wystąpią razem w produkcji pełnometrażowej i już samo to winduje oczekiwania fanów. Na to gwiazdorskie widowisko będziemy musieli jednak trochę poczekać. Amerykańska premiera filmu odbędzie się 26 lipca, a w Polsce film obejrzymy dopiero 9 sierpnia. Aby umilić sobie oczekiwanie, sprawdźmy, co już teraz mówi się o tym filmie.

wyprzedaż do 70%

„Once Upon a Time in Hollywood” – gwiazdorska obsada u Tarantino

Na ekranie oprócz DiCaprio i Pitta zobaczymy prawdziwą plejadę gwiazd. W filmie wystąpią między innymi Margot Robbie w roli Sharon Tate, Al Pacino jako producent Marvin Shwarza oraz Dakota Fanning wcielająca się w postać Squeaky Fromme. Dużą ciekawość wzbudza zwłaszcza ta ostatnia rola, bo Frommie była jedną z wyznawczyń Charlesa Mansona, a na swoim koncie miała próbę zabójstwa prezydenta Forda. Ciekawe, jak Fanning poradzi sobie z tą kreacją.

Film „Once Upon a Time in Hollywood” będzie miał też polski akcent. W rolę reżysera Romana Polańskiego wcieli się Rafał Zawierucha. Być może będzie to dla niego przepustka do wielkiej kariery.

Co wiemy o filmie „Once Upon a Time in Hollywood”?

Akcja filmu „Once Upon a Time in Hollywood” rozgrywa się w Los Angeles w 1969 roku, a więc w momencie rewolucji hipisowskiej. Głównymi bohaterami będą Rick Dalton (Leonadro DiCaprio) oraz jego przyjaciel Cliff Booth (Brad Pitt). Rick to niegdysiejsza gwiazda westernów, a Cliff przez wiele lat pracował jako jego kaskader. Teraz dwaj przyjaciele próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości Hollywood.

Sąsiadką Ricka w luksusowej dzielnicy jest Sharon Tate, żona polskiego reżysera Romana Polańskiego. Film opowie o tragicznych wydarzeniach z 9 sierpnia 1969, czyli słynnym morderstwie popełnionym przez sektę Charlesa Mansona.

Pierwszy plakat – stylówka Pitta i DiCaprio

Atmosferę wokół filmu Tarantino podgrzał także plakat, na którym pojawili się odtwórcy głównych ról – Leonadro DiCaprio i Brad Pitt. Wiele komentarzy wzbudziły stylizacje obu panów, ubranych zgodnie z obowiązującym wtedy hipisowskim kanonem. Plakat stał się także inspiracją dla influencerów, próbujących odtworzyć stylówkę obu bohaterów.

Jeśli Tobie także podobają się ubrania w klimacie rodem z Ameryki lat 60., to mamy dla Ciebie kilka pomysłów. Podstawą takiej stylizacji mogą być proste, granatowe jeansy lub spodnie typu chino. Do jeansów dodaj coś kolorowego, na przykład koszulę, T-shirt lub bluzę w odważnym żółtym kolorze. W końcu barwne ubrania to kwintesencja stylu hipisowskiego. Jeśli wolisz upodobnić się do DiCaprio, wybierz spodnie chino i klasyczną, skórzaną kurtkę.

Zobacz, na jakie jeszcze premiery filmowe w 2019 roku warto czekać.

Once upon a time in Hollywood - stylowka na film
Żółta bluza
Jeansy
Kurtka

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz