fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Young people dancing in night club

Jesteś już pełnoletni? A może na Twojej imprezie już wkrótce będą się bawić Twoi znajomi? Jeśli wszystko jest już gotowe, ale szafa jest wciąż pusta i brak Ci inspiracji, ten wpis będzie niezwykle pomocny.

Jeśli ktoś powie Ci kiedykolwiek, że osiemnastka nie różni się niczym od wszelkiej maści innych imprez, nie słuchaj, odwróć się na pięcie i uciekaj! Melanż z okazji wkroczenia w dorosłość to coś, co będziesz pamiętał do końca swojego życia. W końcu osiemnastkę ma się tylko raz! Skoro masz ją wspominać po latach, chodząc o lasce lub siedząc w wygodnym fotelu bujanym, dobrze by było, byś nie czerwienił się na myśl o nieudanej stylówce. By tak nie było, szybko łap nasze imprezowe tipy o tym, w co się ubrać na urodziny!

Wyluzowany (i modny!) jubilat na imprezie urodzinowej

Na tę szczególną okazję proponujemy stylówkę na luzie, bez koszuli i marynarki. W końcu ma być wygodnie do samego końca imprezy. Bez względu na to, czy stawiasz na rekordową pod względem liczebności gości domówkę, czy wynająłeś lożę w klubie, nasz zestaw sprawdzi się doskonale.

Radzimy wskoczyć w beżowe spodnie joggersy z kieszeniami na nogawkach, które z pewnością pomieszczą Twoje imprezowe everyday carry i biały t-shirt z oryginalnym grafitowym printem. Na wypadek podkręconej klimy dobierz do tego szarą bluzę z asymetrycznym zapięciem i klasyczne już białe sneakersy.

Jeśli przyjdzie Ci dodatkowo świętować urodziny w rodzinnym gronie, sprawdź, co powinieneś ubrać, by z jednej strony nie męczyć się, a z drugiej zadowolić babcie i dziadków, którzy z pewnością odwdzięczą Ci się za to grubością koperty (if you know what I mean 😀 ).

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz