fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Ostatnie przygotowania do matury – stylizacja dla abiturienta

Początek maja zbliża się wielkimi krokami, a to dla ostatnich klas licealnych oznacza jedno – czas zdawania matur. Sprawdź, jak powinny wyglądać Twoje ostatnie przygotowania oraz poznaj propozycję stylizacji, dzięki której wyluzujesz się w tym stresującym okresie.

Ostatnie przygotowania do matury – czy warto robić powtórki?

Istnieje kilka różnych podejść do ostatnich dni przed egzaminem. Najpopularniejsza metoda zakłada, by w tym okresie dać sobie spokój z powtórkami i zwyczajnie się zrelaksować podczas spotkań ze znajomymi czy uprawiania sportu. Najlepiej na spokojnie przeczytać materiał, by go sobie utrwalić, zamiast nieustannie kuć. Oczywiście wszystko zależy od tego, ile do tej pory się uczyłeś i czy nie potrzebna jest Ci jednak ostatnia, desperacka próba nauczenia się do egzaminu.

Luźna stylizacja na relaks przed maturą

Proponowana przez nas stylówka pozwoli Ci się wyluzować w te przytłaczające dni tuż przed maturą. Nie mogło zabraknąć wygodnych spodni dresowych i sneakersów, które zapewnią Ci całkowity luz. Do tego t-shirt z widocznym nadrukiem oraz niezawodna bluza z kapturem. W tej stylówie będziesz mógł pozwolić sobie na trochę relaksu tuż przed egzaminem maturalnym.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz