fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Diego Garcy jest meksykańskim modelem, który rozgłos i popularność zyskał po wygraniu prestiżowego konkursu Mister Supranational 2016. Od tamtego czasu współpracował z wieloma znanymi markami i kontynuował karierę modela. W wywiadzie dla Ozonee Diego opowiedział nam o swoich wrażeniach z konkursu Mister Supranational, a także o planach na przyszłość.

Jakie wrażenie zrobił na Tobie konkurs Mister Supranational 2016?

Myślę, że z roku na rok show staje się coraz lepsze. Mister Supranational 2016 był dla mnie bez wątpienia najlepszym wydarzeniem tamtego roku. Uważam, że jest to jeden z najlepszych konkursów piękności dla mężczyzn na świecie.

Jakie to uczucie być najprzystojniejszym facetem na świecie?

Nie czuję się najprzystojniejszym mężczyzną na świecie. Uważam, że piękno człowieka drzemie w jego osobowości. Prawdziwe piękno jest dla mnie połączeniem inteligencji z atrakcyjnością fizyczną. Być może właśnie dlatego ludzie oceniają mnie pozytywnie, ponieważ wiedzą, jakie wartości są dla mnie najcenniejsze.

Czy chciałbyś coś poradzić nowym kandydatom do konkursu Mister Supranational 2017?

Wczoraj rozmawiałem z uczestnikami konkursu o tym, aby potrafili czerpać radość z każdej chwili. Moje najlepsze wspomnienia z Mister Supranational 2016 wiązały się przede wszystkim z poznaniem nowych przyjaciół oraz z możliwością uczestniczenia w wielu ekscytujących zajęciach towarzyszących całej imprezie. Gdybym miał coś jeszcze poradzić kandydatom, powiedziałbym im, aby cieszyli się z teraźniejszości, ponieważ życie tu i teraz jest najważniejsze.

Jak zmieniło się Twoje życie odkąd wygrałeś konkurs i zostałeś Misterem Supranational 2016?

Ponieważ w 2016 roku odbyła się pierwsza edycja konkursu Mister Supranational, musiałem niejako zapracować na swoją pozycję i późniejszą rozpoznawalność. W tym roku wydarzenie to zdobyło znacznie większy rozgłos, co może być tylko kolejnym atutem dla kandydatów konkursu Mister Supranational 2017. Bardzo się cieszę z przyznanego mi tytułu i myślę, że to duże wyróżnienie, że już na zawsze zostanę zapamiętany jako pierwszy Mister Supranational w historii.

Czy byłeś już wcześniej w Polsce, czy to pierwszy raz? Co byś powiedział o naszym kraju?

Jestem w Polsce już drugi raz i znów mamy zimę. Chciałbym odwiedzić ten kraj w lecie (śmiech). Ale tak czy inaczej bardzo mi się tu podoba.

Jakie masz plany na przyszłość?

Chciałbym kontynuować dalej moją karierę modela, ponieważ praca w branży modowej jest jedną z moich pasji. Aktualnie pracuję w Mediolanie i jestem modelem w agencji Major Model, ale z chęcią spróbowałbym swoich sił w karierze businessmana. Myślę, że modeling i biznes mają ze sobą wiele wspólnego – obie kariery wymagają dyscypliny, ciężkiej pracy i dużo cierpliwości.

Czy masz jakąś ulubioną polską potrawę?

Gdy przyjechałem po raz pierwszy do Polski znajomi polecali mi obwarzanki. Teraz kiedy znów jestem w Polsce, mam zamiar ich spróbować.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy wielu sukcesów!

Lubisz styl Davida Beckhama? Jeśli tak, to przeczytaj nasz wpis o stylizacjach sławnego piłkarza!


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz