fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

finaliści-mister-polski-2015

Już 15 listopada odbędzie się finałowa gala konkursu Mister Polski 2015. Najprzystojniejsi Polacy pojawią się w hotelu Sound Garden w Warszawie. Poznajcie ich!

Ozonee: znamy się nie tylko na modzie

OZONEE.pl jest strategicznym partnerem konkursu tegorocznej edycji  konkursu Mister Polski 2015. Ha, czyli nie dość, że najprzystojniejsi, to jeszcze najmodniejsi 🙂

Zastanawiam się, ilu z Was znajdzie swoje ciuchy na finalistach konkursu – w czasie pierwszego wejścia uczestnicy zaprezentują się w ciuchach w naszych najnowszych kolekcji.

Ozonee nie tylko ubierze kandydatów na Mistera Polski, ale również dokona wyboru, który z chłopaków to zaszczytne miano otrzyma.
W jury, obok takich sław jak dziennikarka TVN  Agnieszka Jastrzębska,  w roli przewodniczącej zasiądzie również właścicielka marki Ozonee – Agnieszka Rosoch.
W końcu, czy ktokolwiek oceni nasze męskie walory lepiej niż Płeć Piękna?
W jury znajdą się również: Ola Ciupa, Joanna Opozda, Miss Polski – Ewa Mielnicka, a także Krzysztof Gojdź.

Na gali nie zabraknie gwiazd, takich jak: Rafał Maślak, Miss Nastolatek – Weronika Szmajdzińska, Kamil Kuroczko, czy Krystian Kukułka.
Imprezę poprowadzi Barbara Pasek, a wieczór uświetni występ Marka Kaliszuka.

O co walczą kandydaci na Mistera Polski 2015?

Stawką bezcenną i chyba dla każdego faceta najważniejszą jest uwielbienie kobiet i podziw mężczyzn w całym kraju. Czy to mało? Zdecydowanie nie! Mister Polski ma swoje 5 minut niemal we wszystkich stacjach telewizyjnych, portalach internetowych, nie wspominając o plotkarskich pisemkach dla kobiet.

Oprócz fejmu i splendoru, zwycięzca tegorocznego konkursu Mister Polski będzie reprezentował nasz kraj podczas wyborów Mister International – to już 30 listopada i to nie byle gdzie ,bo aż na Filipinach.

 

wyprzedaż do 70%

14 wspaniałych: Mister Polski 2015

Oto finałowa czternastka szczęśliwców, którzy zawalczą o tytuł Mistera Polski 2015.

 

  1. Kamil Knut – windykator, brązowy medalista Mistrzostw Polski w zapasach, aktor w spektaklu „Kochankowie z Werony” – czy można to w ogóle połączyć? Jak najbardziej!

Kamil-Knut

 

2. Jakub Kucner – 27-latek z Poznania. Gdyby Mistera Polski 2015 wybierali widzowie programu „Pytanie na śniadanie” to on zostałby zwycięzcą konkursu.

Jakub-Kucner

 

3. Dominik Maj – niespełniony podróżnik (marzy o podroży do Japonii) ,laureat konkursu z języka… łacińskiego! Wielki fan Angeliny Jolie.

Dominik-Maj

 

4. Adrian Waligóra – przyszły prawnik z Warszawy. Spełnia swoje marzenia i zachęca innych, żeby po nie sięgać.

Adrian-Waligóra

 

5. Szymon Rus – przygodę z fryzjerstwem rozpoczął, gdy był jeszcze nastolatkiem. Zajarany modą, w wolnych chwilach odwiedza jej europejską stolicę – Londyn. Mamy nadzieję, że tylko zwiedza, a nie kupuje ubrania. W końcu tak mu dobrze w ciuchach z Ozonee? 🙂

Szymon-Rus

 

6. Bartek Waga – tego pana z pewnością kojarzycie z telewizyjnych seriali. Zdolniacha potrafiący wcielić się w każdą rolę – to w końcu absolwent krakowskiej PWST. Śpiewa barytonem.  Czy wyśpiewa sobie wygraną w konkursie Mister Polski 2015?

Bartek-Waga

 

7. Rafał Jonkisz – nie wie, co to grawitacja. Akrobata, wicemistrz świata Show Dane oraz ćwierćfinalista popularnego programu „Mam Talent”. Ciekawe, czy 18-latek z Rzeszowa zdążył już odebrać dowód osobisty? 😉

Rafał-Jonkisz

 

8. Norbert Hawryluk – dumny posiadacz tytułu Małego Mistera województwa zachodniopomorskiego 2003. Zajawiony modą i modelingiem od dzieciństwa.  Utytułowany sportowiec-amator. Pozował do selfie z Magda Mołek (zazdrościmy, zazdrościmy :D).

Norbert-Hawryluk

 

9. Rafał Domański – choć jest najstarszy spośród wszystkich kandydatów, to w Polsce mieszka najkrócej, bo od 2 lat. 28-latek wychował się we Włoszech i tam spędził większość życia, rozwijając swoje pasje, m.in. zamiłowanie do muzyki. Obecnie produkuje własne utwory klubowe – może niedługo będziemy się bawić w rytm jego hitów.

Rafał-Domański

 

10. Adrian Anzorge – modelowy przykład samozaparcia i chodząca motywacja. W ciągu 5 miesięcy  schudł 22 kg – wielki szacun, chłopie. Wierzy, że dzięki odpowiedniej motywacji i pozytywnemu nastawieniu do życia można spełnić swoje marzenia i osiągnąć naprawdę wszystko.

Adrian-Anzorge

 

11. Mateusz Biel – trener personalny, dla którego sport to całe życie. Od jakiegoś czasu zajmuje się modelingiem. Brał udział w pokazach mody m.in. u Mariusza Przybylskiego, ale marzy o stworzeniu własnej kolekcji. Absolwent socjologii i zarządzania.

Mateusz-Biel

 

12. Michał Wilczyński – technik-ekonomista pracujący w wykończeniach wnętrz. Swoją drogą, niezły miszmasz, co? Czy Dębica trzyma kciuki za swojego reprezentanta? Bez wątpienia robi to damska część mieszkańców.

Michał-Wilczyński

 

13. Filip Włoch – rodowity Krakus, nie żaden Włoch. Kinoman i żywy dowód na to, że można pogodzić miłość do jedzenia z zawodem trenera personalnego. Kto nie wierzy, niech obczai poniższe zdjęcie.

Filip-Włoch

 

14. Kuba Radek – drugi osiemnastolatek w stawce. Uczy się w VII LO w Częstochowie, w klasie o profilu biologiczno- chemicznym. Jeśli nie robi na Tobie wrażenia to, że w przyszłości chce leczyć ludzi, to może zrobi je coś innego: ma ponad 1300 znajomych na fejsie 😉

Kuba-Radek

 

Macie swojego faworyta?

Jeśli tak, możecie oddać na niego głos. Zwycięzca otrzyma tytuł Mistera Internautów 2015, który zostanie przyznany 15. listopada podczas gali finałowej.

Głosy możecie oddawać na stronie: mister.jastrzabpost.pl.

No i koniecznie śledźcie naszego bloga i fanpage’a, żeby poznać zwycięzcę konkursu Mister Polski 2015!


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz