fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Paris Fashion Week Men’s 2019, to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych na świecie. Najwięksi projektanci i domy mody prezentują tam swoje kolekcje wyznaczając trendy na nadchodzący sezon. Co będzie najmodniejsze w roku 2019? Zobaczmy!

wyprzedaż do 70%

Paris Fashion Week Men’s 2019

15 stycznia Paryż po raz kolejny stał się światową stolicą mody. Pokazy odbywające się we Francji skupiają największe domy mody, projektantów, a także innych przedstawicieli branży modowej, włącznie z gwiazdami, celebrytami, redaktorami pism fashion, a także znanymi blogerami i influencerami.

Pokazy mody to oś, wokół której kręci się cały Paryski Tydzień Mody. Jednak ulica bywa ważniejsza niż wybieg, a goście pokazów nie pozostają w tyle. Źródłem wielu gorących trendów jest również street style. Oto najlepsze stylizacje prezentowane przez influencerów z całego świata.

https://www.instagram.com/p/BsqBI0cgIs_/

https://www.instagram.com/p/BsuvLzThyDz/

https://www.instagram.com/p/BsqisCHAtEC/

https://www.instagram.com/p/Bsn3RdSAKL6/

Trendy w modzie męskiej na rok 2019

Marki prezentujące swoje najnowsze kolekcje nie przestają zaskakiwać i z roku na rok prezentują coraz bardziej wyszukane podejście do męskiej mody formalnej i użytkowej. Na tegorocznym Paris Fashion Week królowały zwłaszcza jeans i skóra. Kurtki i płaszcze z tych materiałów to prawdziwy must have na rok 2019.

Równie modne będą budrysówki oraz długie trenczowe płaszcze, zwłaszcza te w kolorach brązu, beżu, zieloni oraz khaki, a do tego buty w typie martensów. Do łask powrócą także długie kurtki puchówki. Paryski Tydzień Mody to także lamparcie cętki i neonowe kolory. Trudno w to uwierzyć, ale w 2019 motywy tego rodzaju wkradną się także do męskiej garderoby. Warto dodać, że widocznym motywem przewodnim wśród streetowych stylizacji jest oversize, utrzymany w nieco nonszalanckim klimacie. W tym roku projektanci i influencerzy zgodnie proponują za duże płaszcze, szerokie spodnie i obszerne marynarki.

Poczytaj też o znanych trendach w modzie męskiej, które wciąż wracają.

Sprawdź, czy znasz tych 4 słynnych projektantów.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz