fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

To już trzecia inspirująca historia! Głównego bohatera filmu powinniście kojarzyć. Jest to Kamil Holka – aktualny Mistrz Polski w boksie i Reprezentant Kadry Narodowej. Współpracował również z nami jako model i ambasador marki.

Najnowszy epizod opowiada o pasji do boksu, ciężkiej pracy, wyrzeczeniach i codziennej walce. Oddanie się pasji gwarantują osiągnięcie sukcesu! Dobry trening, wygrana walka, turniej… Sprawiają radość i motywują do działania. Zresztą zobaczcie sami!  

Przy okazji mamy dla Was mały wywiad z Kamilem – zapraszamy do lektury.

Czym dla Ciebie jest pasja?
Pasja to dla mnie taki drugi świat, w którym jestem tylko Ja sam. Życie z pasją to życie, w którym wyrażamy swoją radość i pozytywne nastawienie do wszystkiego co robimy. Ktoś kiedyś powiedział, że Pasję się czuje i wyraża, a nie robi czy uprawiam – jak zwykłe hobby. Pasja ogromnie mnie motywuje do działania, inspiruje, dzięki niej chce się rozwijać i być. Dzięki mojej pasji jestem szczęśliwym człowiekiem.

Wszyscy wiemy, że Twoją pasją jest boks, jednak czy możesz opowiedzieć o niej więcej?
Dokładnie. Moją największą pasją jest boks, jest to bardzo ciężka dyscyplina sportowa. Aby być dobrym bokserem potrzebnych bardzo dużo wyrzeczeń, treningów fizycznych jak i mentalnych. Wchodząc na sale musisz zostawić za drzwiami wszystkie problemy dnia codziennego, jest to niezbędne aby zrobić dobry trening i osiągnąć założony cel.

Kiedy zdałeś sobie sprawę, że boks to coś więcej niż zwykłe hobby?
Ciężko mi powiedzieć kiedy zacząłem traktować boks poważnie, ponieważ albo do czegoś podchodzę na 100% albo wcale się za to nie zabieram. Dlatego od początku traktowałem boks bardzo serio i na każdym treningu dawałem z siebie wszystko.

Zostałeś jednym z bohaterów naszej serii filmów o Pasji, jak się czułeś w roli aktora?
Nigdy nie miałem do czynienia z tak profesjonalna, a zarazem miłą i wesołą ekipą. Dla mnie to był świetny czas dzięki, któremu dobrze się bawiłem oraz wiele nauczyłem. Dlatego z tego miejsca chciałbym pozdrowić chłopaków i jednocześnie podziękować Im za mega atmosferę: Oskara Kozłowskiego, Adriana Krzyżanowskiego, Michała Zikerskiego oraz Konrada Kryńskiego!

Czy występowałeś wcześniej już przed kamerą?
Do tej pory nagrywałem różne reklamy, filmiki jednak moją największą przygodą przed kamerą był udział w programie Top Model. To w nim zdobyłem największe doświadczenie.

Masz jakąś inną pasję niż boks?
Oczywiście, jednak boks jest u mnie numerem jeden i na inne rzeczy nie poświęcam tyle czasu co na treningi, doba niestety jest za krótka. Dobrze czuję się przed obiektywem, lubię kamerę, zdjęcia – dlatego tak dobrze czułem się podczas kręcenia filmu dla Was. Oprócz tego lubię podróżować, biegać – staram się w 100% korzystać z życia i spełniać się zawodowo.

Masz jakieś wskazówki dla osobom szukających jeszcze swojej pasji?
Pasja to coś co powoduje, że jesteśmy lepszą wersją siebie. Dzięki pasji poznajemy nowych ludzi, a kluczem do sukcesu są wspólne zainteresowania. Mamy niekończąca się energię, nadaje życiu sens gdy od poniedziałku do piątku pracujemy – wpadamy w rutynę, a sport czy inna pasja sprawia, że zapominamy o codzienności.

Zaraz wakacje, masz już jakieś plany?
Moje plany często się zmieniają ponieważ dużo działam i podróżuje. Ale na pewno będę ciężko pracował pod kątem sportu i mam w planach kilka fajnych kampanii, w których będziecie mogli mnie zobaczyć.

Dziękujemy za rozmowę.


 

Odpowiedz