fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

W natłoku codziennych obowiązków, często zapominamy o tym, co sprawia nam największą frajdę. Każdy nasz dzień wygląda tak samo – pobudka, praca, powrót do domu, pójście spać. Brakuje tu jednak jeszcze jednego „p”, czyli PASJI.

To właśnie o niej jest nasza najnowsza inspirująca historia, którą nakręciliśmy w słoneczniej Barcelonie. Film przedstawia chłopaka, dla którego największą pasją jest jazda na deskorolce. To ona sprawia mu największą radość i jest dużą częścią jego życia. Zresztą zobaczcie sami..

Wracając do pasji samej w sobie to proponujemy Ci następujący eksperyment – już dzisiaj (nie, nie jutro!) poświęć 30 minut w ciągu dnia na coś, co Cię relaksuje. Może to być zarówno jazda na desce, jak i śpiewanie czy rysowanie. Pomyślisz pewnie: „Jestem zajęty, nie mam czasu na NIC, a co do dopiero na moje hobby.” Zanim powiesz kategoryczne NIE, zastanów się, ile czasu każdego dnia zajmuje Ci bezmyślne scrollowanie Facebooka czy skakanie po kanałach w TV. Spróbuj po prostu odłożyć telefon czy pilota i zrobić coś produktywnego. Sprawdziliśmy, to działa!

Uwierz nam na słowo – nie ma lepszego sposobu na poprawę samopoczucia niż pasja. Jak pokazują badania, osoby z hobby mają znacznie więcej energii i są bardziej zadowolone z życia, co przekłada się na pozostałe sfery ich życia – efektywność w pracy czy relacje z drugą połówką.

Pasjonaci bardzo często traktowani są jako wzór do naśladowania. Przyznaj się sam przed sobą (ale szczerze!) czy nie masz w swoim najbliższym gronie osoby, o której myślałeś do tej pory: „Jego doba musi mieć przynajmniej 36 godzin! Kitesurfing, kurs gotowania i kino jednego dnia – to niemożliwe!” Tak właśnie działa pasja! To doskonała odskocznia od codziennych zmartwień i nasz własny kawałek świata, którym możemy się cieszyć do woli. Nie musisz być od razu mistrzem, w tym co robisz – ważne, że sprawia Ci to frajdę i na samą myśl o tym po Twoim ciele przechodzi przyjemny dreszczyk ekscytacji.

deska

deska


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz