fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

black-and-white-africa-animals

Paski to motyw popularny nie tylko w filmowych więzieniach, ale i modowym świecie. Posłuchaj więc naszych rad i przywdziej pasy.

Paski to praktycznie uniwersalny motyw. Mogą być podstawą każdej stylizacji. Jeśli jednak nie chcesz narobić sobie więcej szkody niż pożytku, powinieneś przestrzegać kilku zasad.

  1. Postaw się do pionu

Jeśli nie masz sylwetki Davida Beckhama i chciałbyś optycznie odjąć sobie parę kilogramów lub dodać kilka centymetrów (do wysokości ciała oczywiście :)) wybierz pionowe paski, a nawet prążki. Podłużne pasy skutecznie wyszczuplą i wydłużą całą sylwetkę.

  1. Zadbaj o odpowiedni poziom

Jesteś w przeciwnej sytuacji? Pakujesz na siłowni, a mimo to Twoja klatka jest bardziej płaska niż deska? Postaw na poziome pasy, dzięki którym będziesz wyglądał na szerszego w barkach.

  1. Co za dużo, to niezdrowo

Najważniejsze, to zawsze zachować umiar. Zdecydowałeś na paski? Możesz poszaleć przy wyborze kolorów, jednak zrezygnuj z innych wzorów. Zestaw powiększony o kratkę, kwiatki i inne motywy zarezerwowany jest jedynie na wypad do cyrku – i to dla klauna.

Od siebie proponujemy łączyć sweter w paski z dżinsami, jednokolorowymi koszulami czy longsleeve’ami. Do tego klasyczne trampki i gwarantowany czerwony pasek na modowym świadectwie.





Sklep OZONEE
 

Odpowiedz