fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Pierwsza randka - o czym rozmawiać na pierwszej randce? Gdzie zabrać dziewczynę?

Mówi się, że pierwszego wrażenia się nie zapomina. Ta zasada wydaje się być szczególnie istotna, kiedy w grę wchodzi pierwsza randka. To zazwyczaj ten moment decyduje o tym, czy znajomość będzie się dalej rozwijać, czy też pierwsza randka okaże się jednocześnie ostatnią. W dzisiejszym artykule porozmawiamy o tym, co robić na pierwszej randce, by mieć pewność, że będzie ona udana.

Przed pierwszą randką – przede wszystkim relaks

Pierwsza randka jest zazwyczaj dość stresującym przeżyciem, jednak jeśli odpowiednio się do niej przygotujemy, to nie powinno być żadnych problemów. Przede wszystkim postaraj się nie stresować.

Wiadomo, łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale nerwy mogą bardzo przeszkadzać w spędzaniu przyjemnie czasu. Zamiast zastanawiać się nad tym, jak pójdzie Twoja pierwsza randka, postaraj się wyluzować i zwyczajnie dobrze się bawić.

O czym rozmawiać na pierwszej randce?

Niejednemu z nas przydarzyły się te nieznośne, niezręczne momenty, w których żadna ze stron nie miała nic do powiedzenia i uciekała wzrokiem w poszukiwaniu jakiekolwiek tematu. Zamiast rozpoczynać kolejną rozmowę o pogodzie, możesz pomówić trochę o swoich zainteresowaniach.Kto wie, może łączy was miłość do gier komputerowych?

A jeśli zaczyna być niezręcznie, to zwyczajnie przyznaj się do zdenerwowania – w ten sposób będzie Wam łatwiej przełamać pierwsze lody, niż krążyć wokół błahych tematów. Zadawaj też pytania i słuchaj odpowiedzi, nie bój się też rzucić od czasu do czasu jakimś komplementem :).

Niema rozmowa, czyli język ciała na pierwszej randce

Język ciała jest zdecydowania bardziej istotny, niż mogłoby nam się wydawać. Może sugerować pewność siebie i otwartość lub cechy zupełnie temu przeciwne. Postaraj się nie garbić i nie krzyżować rąk, gdyż będzie to sugerować zamkniętą postawę. Nie odwracaj się też bokiem czy plecami – bądź skierowany twarzą i ciałem w kierunku drugiej osoby.

Pamiętaj, że udane pierwsze wrażenie to także dobry wygląd! Z tego względu zachęcamy do przeczytaniu naszego artykułu o stylówce na pierwszą randkę.


 

Odpowiedz