fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Na co u mężczyzny w pierwszej kolejności zwracają uwagę kobiety? Na wygląd, głos, a może sposób ubierania? Badania na ten temat z pewnością Cię zaskoczą! Dowiedz się i zrób oszałamiające pierwsze wrażenie na każdej dziewczynie.

wyprzedaż do 70%

Pierwsze wrażenie, czyli na co zwracają uwagę kobiety?

Nie tylko faceci oceniają atrakcyjność kobiet już na pierwszej randce. Podobnej selekcji dokonują kobiety, a możesz być pewien, że ich bystremu oku nie umknie żaden szczegół. Na co dziewczyny zwracają uwagę podczas pierwszej randki?

jak-zrobic-dobre-pierwsze-wrazenie

  1. Schludne ubranie

Ciągle mówi się o tym, by nie oceniać książki po okładce, a jednak wszyscy ciągle to robimy. Nie inaczej jest z kobietami. W końcu ubranie dużo mówi o człowieku, a ktoś, kto przykłada większą wagę do tego, jak wygląda, zwykle robi o wiele lepsze pierwsze wrażenie. Jeśli wybierasz się na pierwsze spotkanie z dziewczyną i zastanawiasz się, jak dobrze wypaść na randce, to zadbaj o to, by wyglądać schludnie i estetycznie. Wyprasowana koszula będzie dużo lepszym pomysłem niż stary, podziurawiony T-shirt.

  1. Twarz, uśmiech i oczy

Podczas gdy faceci skupiają się raczej na szczegółach kobiecej sylwetki, kobiety w pierwszej kolejności oceniają twarz mężczyzny. Dziewczyny zwracają uwagę nie tylko na rysy twarzy czy jej symetryczną budowę, ale także zarost oraz uśmiech. Kobiety uwielbiają facetów z poczuciem humoru i pozytywną energią!

Na co jeszcze zwracają uwagę kobiety? Rzecz jasna, na oczy. Kobiety podczas rozmowy lubią utrzymywać kontakt wzrokowy, bo to oznaka szczerości i rzetelnego zainteresowania. Jeśli chcesz dobrze wypaść na pierwszej randce, pamiętaj, by nie wodzić wzorkiem dookoła. Mowa ciała to klucz do sukcesu!

na-co-zwracaja-uwage-kobiety

  1. Fryzura i kolor włosów

Są kobiety, które nie mają sprecyzowanych preferencji, co do koloru włosów faceta, ale wiele z nich deklaruje, że ma słabość do blondynów albo do brunetów. Na swój kolor włosów raczej nie masz wpływy, a nie ma co sięgać po zbyt radykalne środki. Na szczęście poza kolorem liczy się także ułożenie i długość fryzury. Większość kobiet lubi facetów z krótkimi włosami, mniej więcej takimi o długości kilku centymetrów. Ważne, by Twoje włosy były zadbane i czyste!

  1. Dłonie

Dłonie to również coś, na co dziewczyny zwracają uwagę. Wiele zależy od gustu, bo niektóre panie lubią dłonie duże i silne, a inne wręcz przeciwnie – preferują te szczupłe i smukłe. Gusta są bardzo różne, ale jedno jest pewne. Dobre pierwsze wrażenie zrobisz m.in. wtedy, gdy Twoje dłonie i paznokcie będą zadbane.

  1. Buty

Może Ci się to wydawać śmieszne, ale większość kobiet w pierwszej kolejności zwraca uwagę właśnie na buty. Tego typu detale wiele mówią o osobie, o jej podejściu do życia i do innych ludzi. Zjawiając się na pierwszej randce w brudnych, starych butach nie tylko robisz słabe pierwsze wrażenie, ale też nie okazujesz należytego szacunku partnerce. Może i nieświadomie, ale tak właśnie widzą to kobiety!

jak-dobrze-wypasc-na-pierwszej-randceJak dobrze wypaść na pierwszej randce?

Po pierwsze, zrób kilka głębokich wdechów i wyluzuj! Jeśli już dziewczyna zgodziła się z Tobą spotkać, to musisz się jej w jakiś sposób podobać. Na pewno będzie oceniała Twój wygląd, ale chyba nie w większym stopniu niż Ty jej, prawda? Prawdopodobnie ona stresuje się tak samo jak Ty, więc nie szykuj się, jak na misję w grze strategicznej.

Aby dobrze wypaść na pierwszej randce, zadbaj po prostu o kilka podstawowych rzeczy. Zacznij od swojego odbicia w lustrze. Ubierz się starannie, wyprasuj koszulę i wyczyść buty. Nie musisz stroić się jak na galę Oscarów, ale postaraj się bardziej niż na zwykłe wyjście z kumplami. Zapanuj nad włosami, przytnij zarost, użyj ładnych perfum, a dziewczyna nie będzie miała się do czego przyczepić.

Co robi dobre pierwsze wrażenie?

Podczas randki staraj się zachowywać naturalnie. Kobiety lubią facetów pewnych siebie, ale typ macho już dawno odszedł do lamusa. Dlatego, zamiast na siłę starać się jej zaimponować, po prostu skup się na rozmowie. Większość dziewczyn zwraca uwagę na cechy, takie jak poczucie humoru, umiejętność słuchania, czy szczerość. Jak zrobić dobre wrażenie? Zachowuj się jak gentleman. Drobne gesty w stylu kwiatka na powitanie czy otwarcia przed nią drzwi na pewno nie zaszkodzą Twojemu wizerunkowi.

 


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz