fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Pierwszy skuteczny lek na kaca

Imprezować lubi prawie każdy mężczyzna. Nikt jednak nie chce cierpieć z powodu kaca, który, z wyjątkiem paru szczęściarzy, czeka każdego z nas. Koszmar poimprezowych poranków może jednak niedługo stać się historią, a to za sprawą Polaków, którzy opracowali skuteczny lek na kaca.

wyprzedaż do 70%

Kac, czyli nieprzyjaciel wszystkich imprezowiczów

Ludzie zmagają się z zatruciem alkoholowym już dobre kilka tysięcy lat, mimo to, do niedawna, nikt nie zdołał wymyślić skutecznego środka, który zwalczyłby nieprzyjemne objawy. Tak więc, do pewnego stopnia, poranek z bólem głowy, nudnościami i światłowstrętem jest nieunikniony. Efekty można natomiast złagodzić.
Przede wszystkim należy wyposażyć się w co najmniej litrową butelkę wody, która będzie towarzyszyć nam przez cały dzień. Oprócz tego, by jak najszybciej pozbyć się kaca, zalecana jest witamina C, którą najlepiej wziąć tuż przed zaśnięciem. Zanim pójdziemy spać, przeczuwając nadejście skutków ubocznych udanej nocy, możemy też zażyć tabletkę przeciwbólową. Nie mamy jednak gwarancji, że objawy kaca zupełnie przeminą, możemy tylko liczyć na ich złagodzenie.

Lek na kaca – Polska przychodzi z pomocą

Nie jest wielką tajemnicą, że w naszym kraju picie alkoholu cieszy się wielkim powodzeniem. Być może właśnie z tej przyczyny to u nas opracowano pierwszy skuteczny lek na kaca.
Powstał on za sprawą doktor Katarzyny Koziak z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dzięki współpracującej z nią brytyjskiej firmie, prototyp czerwonego płynu, mającego mieć magiczną moc pozbywania się kaca, już niedługo ma trafić na półki sklepów w Polsce. Dokładnie – nie będą to apteki, gdyż lek w takiej formie będzie miał charakter suplementu diety.
Obecnie trwają testy konsumenckie, jednak już niedługo będziemy mogli się spodziewać prawdziwej rewolucji leczenia zatrucia alkoholowego. Warto jednak podkreślić, że wyeliminowanie kaca, nie pomaga niestety w zwalczeniu innych nieprzyjemnych efektów, jakie może wywołać długofalowe spożycie alkoholu. Innymi słowy z lekiem, a co za tym idzie z samym alkoholem, lepiej nie przesadzać.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz