fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji powoli dobiegają do końca. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was subiektywne zestawienie – poznaj najśmieszniejsze piosenki o piłce nożnej, które zdecydowanie umilą Wam czas oczekiwania na najważniejsze, finałowe mecze.

Śmieszne piosenki o piłce nożnej – nie możesz ich nie znać!

Mundial lub Euro to świetna okazja, przynajmniej dla niektórych kibiców, do żartowania z  reprezentacji, piłkarzy czy po prostu z samych mistrzostw. Uwaga – tego nie da się już odzobaczyć!

wyprzedaż do 70%

1. „Biało-czerwone” siostry Godlewskie

Siostry Godlewskie z okazji Mundialu 2018 powróciły z nowym „hitem”. Teledysk ma już ponad 1,5 miliona wyświetleń. Nie wiemy, czy to z powodu specyficznej urody sióstr, czy też wybitnej piosenki. Z resztą oceńcie sami:

2. Czadoman – „Polska wygra mecz” (już raczej nie)

Zastanawiacie się jak wygląda połączenie disco polo z Mundialem? Zaprezentuje Wam to Czadoman, który zapewniał, że Polska wygra mecz. No cóż, może nasza reprezentacja nie słuchała go przed wyjściem na murawę…

3. „Koko Koko Euro Spoko”

I na koniec stare, ale wciąż jare „Koko Koko Euro Spoko”, Kto wie, może jeśli nasi mieliby w tym roku tak samo świetny doping, jak 6 lat temu, może wszystko potoczyłoby się inaczej? 😉


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz