fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

rafal-maslak-czarny-t-shirt-bez-rekawow-szare-dresy-ozonee
Rafał Maślak w czrnym t-shircie bez rękawów i szarych dresach ze sklepu Ozonee

Podkoszulek – jak sama nazwa wskazuje – jeszcze nie tak dawno nie miał prawa bytu na salonach. Koszulka bez rękawów pozostawała (dosłownie) w ukryciu, stanowiąc warstwę pomiędzy ciałem a koszulą. Nadszedł jednak – jakże słuszny! – czas wyzwolenia wszystkich bezrękawników.

Tank-top, podkoszulka, bezrękawnik – jak zwał, tak zwał. Kojarzy Ci się tylko z budowlańcem pracującym w pełnym słońcu bądź kierowcą ciężarówki? Niesłusznie! Od dziś to pełnoprawny element męskiej garderoby, a wszystko dzięki stylowi casual.

Lato w pełni, dlatego żadna weekendowa stylizacja nie może się obejść bez tej części ubioru. Nic innego tak dobrze nie podkreśli wakacyjnego luzu i nie sprawi, że nawet pośród betonowej dżungli poczujesz się jak na zasłużonym urlopie.

By nie przypominać jednak stereotypowych ‘’nosicieli’’ bezrękawników, należy przestrzegać kilku zasad.

T-shirt bez rękawów – jaki wybrać?

Ważne, by nie wyglądała jak zwykły t-shirt z obciętymi rękawami. Tank-top powinien mieć lekko zwężone ramiączka i rozszerzony dekolt. Istotne jest też dopasowanie. Ma być casualowo i letnio, dlatego nie wybieraj usilnie rozmiaru XXS. Oczywiście, potrzebny umiar: zamiast ‘’topić się’’ w koszulce, wybierz taką, która podkreśli – umiejętnie! – wszystkie Twoje atuty (mam na myśli mięśnie i te sprawy).

Co do wzorów, pozostawiamy Ci pełną dowolność – nie bój się zaszaleć. Możesz sobie pozwolić nawet na najbardziej jaskrawe kolory oraz najdziwniejsze wzory. W końcu są wakacje! Czym prędzej zatem pędź na łowy, dorwij kilka tank-topów i śmiało ruszaj na podbój miasta.
zobacz-w-sklepie-ozonee


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz