fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Pokaz Victoria’s Secret to wydarzenie, o którym co roku głośno na całym świecie. Pojawiają się tam nie tylko modelki, ale też piosenkarze i gwiazdy popkultury. To impreza, której po prostu nie można przegapić. Zobacz, jak w tym roku prezentowały się jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie.

Aniołki w swoim żywiole – pokaz Victoria’s Secret w Szanghaju

W tym roku Aniołki pokazały się w prawdziwie przykuwających uwagę kreacjach, czego wynikiem była choćby pierwsza w historii kolaboracja z Balmain. Wysokie, krzykliwe kozaki, pompony i bielizna sportowa na przemian z seksowną były tym, co można było zobaczyć na tegorocznym występie.

W Szanghaju został też zaprezentowany nowy fantasy bra, czyli nieprawdopodobnie drogi stanik, który rokrocznie przypada innej modelce. W tym roku padło na Lais Ribeiro, a wartość biustonosza szacuje się na astronomiczną kwotę 2 milionów dolarów. Hitem pokazu stał się też tak zwany „upadły anioł”, czyli modelka Ming Xi, która potknęła się upadła na wybiegu. Xi jednak szybko się podniosła i z uśmiechem na twarzy kontynuowała występ.

A tak prezentowały się seksowne modelki na wybiegu!

Wszystkie zdjęcia pochodzą z Victoria’s Secret Pressroom.

Gwiazdy obok modelek, czyli Harry Styles i inni

Jednym z najbardziej oczekiwanych występów pokazu Victoria’s Secret był ten Harry’ego Stylesa, który z pewnością nie zawiódł swoich fanów i pokazał charyzmę na scenie. Oprócz niego swoje występy mieli też laureat Grammy, piosenkarz Miguel, Leslie Odom jr znany z musicalu „Hamilton”, a także chińska gwiazda muzyki pop Jane Zhang. Na pokazie zabrakło z kolei między innymi Katy Perry z powodu problemów z uzyskaniem wizy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda praca modelki, przeczytaj nasz wywiad z Lilly Marchel.


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

Odpowiedz