fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Trochę słońca w zimowe dni, czyli przegląd „najgorętszych” destynacji polskich blogerek. Stęsknione za latem influencerki pojechały zaczerpnąć trochę promieni słońca. Kto, gdzie i jak?

wyprzedaż do 70%

Maffashion odwiedziła Wietnam

Najpopularniejsza blogerka modowa w Polsce, Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, wraz ze swoim narzeczonym Czarkiem Jóźwikem (Abstrachuje), postanowiła spędzić sylwestra w Wietnamie. Mimo drogich biletów lotniczych Wietnam staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem podróży ze względu na niskie ceny „na miejscu”. Jeśli jednak chodzi o pamiątki „zdjęciowe” to zdecydowanie ciekawiej wyszły fotki Maff z mroźnej Austrii. Zobaczcie sami:

https://www.instagram.com/p/BsEIEVqFeNi/

https://www.instagram.com/p/BsLtVZflSKm/

https://www.instagram.com/p/Bs2yWyzlJpN/

https://www.instagram.com/p/BtN2xZ5Flkh/

Jessica Mercedes na Bali (z przygodami)

Kolejną blogerką, która nie zamierzała spędzać zimy pod kocem jest Jessica Mercedes Kirschner (JEMERCED). To jedna z bardziej rozpoznawalnych blogerek modowych w Polsce. Swoją przygodę z blogowaniem zaczęła 9 lat temu. Najchłodniejsze dni zimy postanowiła spędzić w Indonezji na wyspie Bali. To miejsce słynie z lasów tropikalnych, przepięknych plaż oraz z folkloru i sztuki. Prawdopodobnie blogerka długo będzie wspominać ten urlop. Na wyspie Jessice skradziono paszport oraz karty kredytowe, przez co miała problem z powrotem do kraju.

https://www.instagram.com/p/BsDX3vAnHRX/

Pani Ekscelencja podbija Meksyk

Spośród blogerek modowych wyróżnia się również Katarzyna Pytel, w mediach społecznościowych widnieje jako Pani Ekscelencja. W 2017 roku została nominowana w kategorii Fashion Influencer w JOY Influencer Roku. Ta pełna energii miłośniczka wyrazistego stylu postanowiła udać się do Meksyku. Blogerka zatrzymała się w małej miejscowości Tulum, znajdującej się na półwyspie Jukatan. Bez wątpienia to jedno z piękniejszych miejsc na turystycznej mapie świata.

https://www.instagram.com/p/BsGx37Xnh7w/

https://www.instagram.com/p/BsQ_K5eHH7u/

https://www.instagram.com/p/Br4llAZn7X-/

Littlemooonster96 zwiedza Grecję

Angelika Mucha swoją przygodę zaczęła poprzez dodawanie filmików modowo-urodowych na YouTube. Znana jest z miłości do Stanów Zjednoczonych oraz Justina Biebera. Blogerka szybko zgromadziła pokaźną liczbę fanów na Instagramie. Gwiazda postanowiła spędzić urlop w sposób aktywny. Na portalach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami zrobionymi w trakcie zwiedzania Aten oraz Akropolu.

https://www.instagram.com/p/BtBwu4uny1u/

https://www.instagram.com/p/BtJcfRAHhLJ/

https://www.instagram.com/p/Bs8oqBWHcoz/

Zobacz także: 6 typów dziewczyn na Instagramie


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji Jeden komentarz

Odpowiedz