fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Chcesz wyskoczyć gdzieś ze znajomymi? Mistrzostwa Świata Super Enduro są świetnym pomysłem na męski wypad. To doskonałe miejsce dla osób, które kochają adrenalinę i motocykle.

wyprzedaż do 70%

Co to za wydarzenie?

Mistrzostwa Świata Super Enduro to impreza, na której jest pełno fanów jednośladów. Będzie to już 3 edycja tego wydarzenia. Mistrzostwa odbędą się w 6 grudnia w Tauron Arena Kraków. Wydarzenie rozpocznie się mocnym otwarciem – będzie dużo muzyki, świateł i ognia, tańca również nie zabraknie. Artyści z grup Psycho Dolls i Enigma Art zapewnią fantastyczną rozrywkę. Dalej się zastanawiasz, jak spędzić kolejny męski wypad?

Harmonogram widowiska

Uroczyste otwarcie Mistrzostw rozpocznie się już o godzinie 18.00. Przez następne 15 minut odbędzie się prezentacja zawodników. Po oficjalnym otwarciu zacznie się pierwszy finał Klasy Junior, w której zaprezentują się też nasi rodacy, np. Oskar Kaczmarczyk i Emil Juszczak. Następnie rozpocznie się pierwszy finał Klasy Prestige, w którym wystąpią między innymi mistrz USA – Cody Webb, Mistrz Świata Super Enduro – Colton Haaker, jak również Polacy, np. Tadeusz Błażusiak. Na sam koniec pierwszej części można będzie zobaczyć torowy Wyścig FIM Europe.

O 20.00 będzie miało miejsce drugie otwarcie Mistrzostw. Rozpocznie je drugi finał Klasy Junior i Prestige. Pomiędzy drugim a trzecim finałem tych klas, ponownie odbędzie się Wyścig FIM Europe. Po zakończeniu ostatniego, trzeciego finału miejsce będzie miała dekoracja najlepszych zawodników. 22.15 to czas na ustawienie się w kolejce po autografy.

Spiesz się z kupnem biletów!

Bilety sprzedawane są do dnia wydarzenia lub do wyczerpania puli. Tym razem, można będzie kupić też bilety na sesje treningowe (8.12.2018), jednak ich ilość jest ograniczona, a także bilety paddock, które umożliwiają dostanie się do sfery zawodników mistrzostw – oba ważne tylko z biletem na imprezę główną.

  • Bilety na wydarzenie – od 99,00 zł
  • Bilety paddock – od 39,00 zł
  • Bilety na sesję treningową – od 49,00 zł

Przeczytaj też o największych ikonach stylu w grach komputerowych.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz