fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Jeśli myślałeś, że reality show odeszły do lamusa, to najwyraźniej nie oglądałeś żadnej z popularnych ostatnio produkcji. Tego typu formaty biją rekordy popularności na całym świecie, a to za sprawą kilku kultowych produkcji. Niektóre doczekały się nawet polskiej wersji. Które reality show warto oglądać?

wyprzedaż do 70%

Najlepsze reality show – to trzeba zobaczyć!

Reality show to program, który pozwala widzom na podglądanie życia innych osób. Największą popularnością cieszą się formaty bazujące na romansie i miłości, ale też różnego rodzaju intrygach i łamaniu konwenansów. Dobrym przykładem są reality show typu „Love Island” czy „Hotel Paradise”, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem widzów.

Reality show mają zwykle ustalony temat, zasady oraz cel. W każdym odcinku jeden z uczestników żegna się z programem, a ten, kto wytrwa najdłużej, otrzymuje nagrodę pieniężną. Które produkcje cieszą się największą popularnością? Wytypowaliśmy 5 najciekawszych reality show, które po prostu trzeba zobaczyć!

„Love Island”

„Love Island” to chyba jeden z najgorętszych reality show o randkowym charakterze, który w końcu doczekał się polskiej wersji. Jest to program o singlach, którzy wyruszają do słonecznej Hiszpanii, by tam przeżyć gorący romans i przygodę życia. W pierwszym odcinku uczestnicy dobierają się w pary i razem wykonują specjalne zadanie. W trakcie programu uczestnicy mogą zmieniać partnerów, a osoba, która zostanie bez pary, musi opuścić hotel. Program pełen jest gorących scen i dobrej zabawy, więc wciąga jak niejeden dobry serial.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

„Hotel Paradise”

Reality show, które bije rekordy popularności na całym świecie, w końcu dotarło do Polski. Wiosną tego roku na antenie TVN7 zadebiutował program „Hotel Paradise”, który natychmiast podbił serca widzów. Udział bierze w nim grupa jedenastu singli, którzy mieszkają w luksusowym hotelu na wyspie Bali. Uczestnicy dobierają się w pary i muszą zrobić wszystko, by ponownie nie zostać singlem. Osoba, która nie znajdzie pary, zostaje wyeliminowana, a jej miejsce zajmuje nowy uczestnik. Bohaterowie muszą knuć intrygi, zawierać sojusze i wykazać się niezłym sprytem, by jak najdłużej bawić się na rajskiej wyspie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

„Too Hot To Handle”

Kolejny program w naszym rankingu to propozycja od Netflixa. „Too Hot to Handle” to na pierwszy rzut oka rzecz całkiem podobna do „Hotelu Paradise” czy „Love Island”, jednak jest pewien haczyk. Tutaj także mamy do czynienia z uczestnikami mieszkającymi na pięknej, rajskiej wyspie, pośród innych atrakcyjnych osób, jednak rządzą nimi pewne zasady! Otóż najwyższą nagrodę, czyli 100 tysięcy dolarów, zdobędzie ten, kto nie ulegnie pokusie i najdłużej wytrzyma bez seksu. Za każdą chwilę słabości odejmuje się pewną sumę z puli nagrody. Wydaje się proste, ale kiedy hormony buzują, a atmosfera sprzyja romantycznym zbliżeniem, wszystko może się zdarzyć!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Too Hot To Handle (@toohotnetflix)

„Wakacje z Bałtykiem”

Tym razem coś z zupełnie innej beczki. Program „Wakacje z Bałtykiem” to reality show o perypetiach kilku rodzin, które po raz pierwszy w życiu spędzają wakacje nad polskim morzem. Dla niektórych będzie to pierwszy urlop od lat, dla innych ucieczka od monotonnego życia na wsi. Uczestnicy spędzają czas w największych polskich kurortach, takich jak Władysławowo, Mielno czy Jastrzębia Góra. Czy długo wyczekiwany wyjazd spełni ich oczekiwania? Program można oglądać na antenie telewizji Polsat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Polsat Play – profil oficjalny (@polsatplayofficial)

„Love is blind”

Reality show pod tytułem „Love is Blind” to niekwestionowany hit Netflixa. Bohaterami programu są single, którzy poznają się, spotykają i prowadzą ze sobą długie, intymne rozmowy. Co w tym ciekawego? Ano to, że uczestnicy przez cały ten czas się wzajemnie nie widzą. Przebywają w osobnych pomieszczeniach i mogą jedynie słyszeć swój głos. Po kilku spotkaniach para może zdecydować się na zaręczyny – również w ciemno. Świeżo zaręczeni uczestnicy po raz pierwszy spotykają się twarzą w twarz dopiero w dniu ślubu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Love is Blind (@loveisblindnetflix)

Szukasz czegoś do oglądania w długie, jesienne wieczory? Co powiesz na 3 sezon „Dark”? Jeśli mroczny klimat Winden nie do końca Ci odpowiada, zobacz najlepsze filmy dla fanów motoryzacji.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz